Select Page


ŻmudaTrans – transport i spedycja


corporate fleet trucks lined , transportation company
 

Dostarczenie zamówionego towaru na czas to priorytet w działalności każdego przedsiębiorstwa. Współpraca ze starannie wyselekcjonowanym partnerem logistycznym to możliwości podniesienia wydajności i zadowolenia klientów.

 

Współpraca z firmą logistyczną to oszczędność czasu i środków finansowych, które trzeba byłoby przeznaczyć na zakup odpowiednich środków transportu oraz opłacenie kierowców i specjalnego ubezpieczenia. Z tego względu coraz więcej firm produkcyjnych zdaje się na wyspecjalizowanych przewoźników, którzy zabezpiecza towar w trakcie transportu oraz dostarczą go na czas w wyznaczone miejsce.

 

Transport i spedycja

 

Firma transportowa ŻmudaTrans to wyspecjalizowany tabor samochodowy, posiadający zróżnicowaną flotę samochodową. Za pomocą tych środków transportu istnieje możliwość skorzystania z naczep MEGA, Tandemów o różnej wysokości i ładowności oraz samochód ciężarowych i tych o standardowej ładowności. Dodatkowo, wszystkie posiadane na stanie pojazdy wyposażone są w specjalne system, które powodują zmniejszeniem emisji gazów szkodliwych do atmosfery i tym samym spełniają wyśrubowane normy europejskie w tym zakresie.

 

Wszystkie samochody wyposażone są w system GPS, dzięki czemu istnieje możliwość skontrolowania miejsca, w którym obecnie znajduje się ładunek. To pozwala również na poinformowanie o tym, na jakim etapie dostarczenia jest przesyłka, a informację udostępnia się niemal natychmiastowo.

 

W trosce o bezpieczeństwo towaru firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, dzięki czemu każdy klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swojej przesyłki.

 

Zakres działalności

 

ŻmudaTrans to firma zajmująca się usługami związanymi z logistyką, transportem międzynarodowym oraz przeładunkiem powierzonego jej ładunku. Dzięki współpracy z doświadczonymi kierowcami i wykorzystaniu najnowocześniejszych samochodów, skupia się ona na jak najszybszym i najbardziej komfortowym sposobie przewiezienia przesyłek z miejsca załadunku do docelowej lokacji. To powoduje, że ładunek dostarczony jest zawsze na czas, najszybszą drogą i bez opóźnień.

 

Firma transportowa oferuje również usługę ekspresowego przewożenia ładunku. Polega ona na załadowaniu samochodu w taki sposób, aby jego zawartość stanowiła jedyną przesyłkę. Dzięki temu kierowca jedzie bezpośrednio do wskazanego miejsca bez potrzeby niepotrzebnego zatrzymywania się. Taki załadunek gwarantuje również szybkość wyładowania go w miejscu docelowym o wiele szybciej niż w przypadku standardowych rozładunków.

 

Więcej na zmudatrans.com.pl.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.