Select Page


„Na Osi” w TVN Turbo od 01.09.2012


 

„Na Osi”

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 1.09. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Test prosto z Master Trucka. Czarne Iveco Eurocargo pomagało nam w przygotowaniach na tegoroczny zlot. Jak sobie poradziło?

Actros króluje, a my relacjonujemy przekazanie największej floty tego modelu Mercedesa. Gdzie? Oglądajcie program!

Oglądaliście wszystkie odcinki relacji z naszego zlotu? W takim razie czas na podsumowanie 8. Master Trucka.

A w Stroboskopie: nowatorski napęd Mercedesa, Fordy prosto z taśmy, test spalania oraz odnowiony MAN.

Od Września program poprowadzi znany aktor Piotr Zelt, a na pytania widzów, oprócz młodszego aspiranta Janusza Bereszczyńskiego i młodszego specjalistę transportu drogowego Rafała Kochanowskiego odpowie trzeci ekspert – adwokat Wojciech Fraszek.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.  UWAGA!
Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria!
Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 77  464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1. Zapraszamy do oglądania!!!

Zapraszamy także na stronę www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.