Select Page


„Na Osi” w TVN Turbo od 25.08.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 25.08. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Na rynku zagrzewa miejsce od roku, a zdobył już niejedną nagrodę. Czym przewoźników oraz dziennikarzy zachwyca Actros? Przyjrzyjmy się bliżej sukcesom tego modelu Mercedesa.

Odwiedzimy Dealera Roku 2012 – firmę ESA Trucks w Koninie. Tutaj kierowcy mogą liczyć na szybką, całodobową efektywną pomoc. Jakie usługi ESA ma jeszcze w swoim pakiecie?

Zapraszamy na podróż za wielką wodę, gdzie przypatrzymy się bliżej amerykańskim samochodom budowlanym.

Odwiedziliśmy słynny niemiecki tor wyścigowy Nurburgring, na którym współzawodniczą najsłynniejsi rajdowcy świata. A co tam robiły samochody ciężarowe?

A w Stroboskopie: dostawczaki z drugą szansą, zdalna kontrola Volvo, kwiatowa ciężarówka, finał zlotów.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.