Select Page


Kategoria: co nowego u przewożników

Realizacja trasy Via Baltica staje się faktem

Dwa ostatnie fragmenty S61, domykające przebieg międzynarodowej drogi ekspresowej Via Baltica, zostaną dziś skierowane do przetargu. Będzie to dotyczyło odcinków od Ostrowi Mazowieckiej (węzeł Podborze) do Śniadowa i od Śniadowa do węzła Łomża Południe. Całość pozwoli w ciągu kolejnych lat na połączenie Łomży, Ełku, Suwałk oraz Litwy z siecią dróg szybkiego ruchu w Polsce i całej Europie.

Read More

20 DAF-ów XF SSC dla Megatranslaw

Autoryzowany dealer DAF, firma DBK, ponownie zrealizowała zamówienie jednego z największych przewoźników w woj. kujawsko-pomorskim, firmy Megatranslaw z Bydgoszczy. W siedzibie firmy DBK w Toruniu właściciel firmy, Sławomir Błaszkiewicz, wraz z rodziną i kierowcami odebrali 20 nowych ciągników siodłowych DAF XF SSC 460.

Read More

DBK Rental zamawia 1100 naczep Kögel

Grupa DBK, świadcząca usługi wynajmu pojazdów użytkowych w ramach pionu DBK Rental, powiększa swoją flotę o 1100 nowych naczep na wynajem. Usługa DBK Rental w ostatnich latach zyskała renomę nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Austrii, Szwecji i Hiszpanii.

Read More

Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

28 marca 2017 r. do grupy pojazdów z logiem REGESTY dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy.

Read More

Paliwa zapachowe na stacjach LOTOS

Ogólnopolska sieć stacji paliw LOTOS rozpocznie latem testową sprzedaż paliw aromatyzowanych. Na wybranych stacjach już w czasie najbliższych wakacji pojawi się benzyna premium LOTOS Dynamic 98 o zapachu owoców tropikalnych.

Read More

Würth Polska Gazelą Biznesu 2016

Już po raz siedemnasty redakcja dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu” przedstawiła Gazele Biznesu – czyli ranking najbardziej operatywnych małych i średnich przedsiębiorstw. Dynamiczny rozwój i skuteczność działania to najważniejsze kryteria plebiscytu, który przeprowadzany jest w wielu europejskich krajach.

Read More

Wygraj ciągnik Renault Gamy T

W Hiszpanii w dniach 17-19 października 2017 obędzie się światowy finał konkursu Optifuel Challenge 2017. Wśród 30 finalistów o tytuł najlepszego będzie walczył też kierowca , który wygra najpierw lokalne eliminacje a potem Finał Polski.

Read More

Obwodnica Wielunia otwarta

Nową trasę oddano kilka dni przed kontraktowym terminem. Stanowi ona odcinek drogi krajowej nr 74 (dawna DK8), którego zadaniem jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z ciasnego centrum miasta.

Read More