Select Page


Auto Guard: AutoControl Mobile – informacje dzięki którym oszczędzasz


 

Polscy przewoźnicy skutecznie konkurują na trudnym rynku usług transportowych. Na tyle efektywnie, iż  zajęli w 2013 roku pierwsze miejsce w rankingu branżowym prowadzonym przez agencję Eurostat. W zeszłym roku polskie firmy transportowe uplasowały się także w czołówce – na drugiej pozycji w Unii Europejskiej, zaraz po przewoźnikach z Niemiec pod względem statystyki pracy przewozowej liczonej w tonokilometrach. Polskie firmy wygrywają cenami ale także jakością świadczonych usług. Wymierny wpływ ma na to stosowanie systemów monitoringu GPS, które wspomagają zarządzanie flotą pojazdów.

Aby skutecznie konkurować na rynku TSL oraz podnosić poziom oferowanych usług niezbędne jest zastosowanie odpowiednich narzędzi, które przyczyniają się do optymalizacji wykorzystania taboru. Szybki dostęp do informacji w każdym miejscu staje się dla wielu szefów flot rzeczą niezbędną. Firma AutoGuard dostrzegając zmieniające się trendy rynkowe oferuje aplikację AutoControl 2.0, która na polskim rynku w tej chwili jest jednym z najlepszych i najbardziej profesjonalnych narzędzi do zarządzania flotą. Obserwując uważnie dynamiczny rozwój rynku urządzeń mobilnych firma stworzyła aplikację mobilną – AutoControl Mobile, umożliwiającą stały dostęp do informacji, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

AutoControl Mobile wykorzystuje najnowsze trendy technologiczne oraz możliwości nowoczesnych smartfonów i tabletów. Aplikacja dostępna jest do pobrania i zainstalowania na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS oraz Symbian. Jakich informacji dostarcza szefowi floty? Odpowiedzi na to pytanie udziela Prezes Zarządu AutoGuard S.A. Robert Rozesłaniec:

– Dzięki mobilnemu systemowi oferowanemu przez naszą spółkę  możliwe jest śledzenie w czasie rzeczywistym różnych zmiennych – m.in. status pojazdu, jego lokalizację, prędkość oraz realizację wcześniej wyznaczonej trasy. Wszystko to podane jest w wyjątkowo przejrzystej formie – uproszczona nawigacja po aplikacji oraz dopracowane mapy są wielką zaletą systemu AutoControl Mobile. Klienci odnotowują wiele wymiernych korzyści związanych z oszczędnością paliwa, optymalizacją tras, czy efektywnością wykorzystania aut. Bez przeszkód mogą z każdego miejsca na ziemi wpływać na lepszą pracę wszystkich pojazdów i to tylko przy pomocy swojego smartfona lub tabletu.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.