Select Page


AutoMapa: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej D&B!


 

Dun & Bradstreet, najstarsza na świecie wywiadownia gospodarcza, przyznała producentowi AutoMapy
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej! Jak podkreśliła agencja D&B certyfikując firmę Aqurat, przyznanie
producentowi AutoMapy Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej jest dowodem doskonałej kondycji i najwyższego poziomu spółki oraz jej wysokiej rentowności i zdolności finansowej.
Wysoka ocena stabilności firmy Aqurat jest potwierdzeniem, że rzetelne i odpowiedzialne prowadzenie biznesu oparte o niezmienne od lat wartości jest gwarancją sukcesu rynkowego i zaufania wśród partnerów biznesowych – powiedział Janusz M.
Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy. Dun and Brandstreet to najstarsza na świecie międzynarodowa
wywiadownia gospodarcza z blisko 170 letnim doświadczeniem i tradycją na rynku. D&B zajmuje się dostarczaniem usług i wiedzy niezbędnej do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.


O AutoMapie:
AutoMapa jest pierwszym polskim systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Umożliwia z niespotykaną dotąd precyzją nawigację
zarówno po polskich jak i europejskich drogach. Jako jedyna spośród dostępnych na rynku rozwiązań pozwala wyznaczać trasę z uwzględnieniem zatorów drogowych dostępnych w trybie on-line i zawiera dokładne punkty adresowe budynków w Polsce. Ponad 100 tysięcy miejscowości i ponad pół miliona dokładnie opisanych
Punktów Użyteczności Publicznej (POI) oraz unikatowe, trójwymiarowe wizualizacje budynków ułatwiające kierowcy orientację w terenie sprawiają, że AutoMapa niezmiennie od niemal siedmiu lat pozostaje najbardziej zaawansowanym systemem nawigacji samochodowej dostępnym na polskim rynku.

Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.