Select Page


Cargo Glob: profesjonalna międzynarodowa giełda transportowa


 

Giełda Cargo Glob, czyli profesjonalna międzynarodowa giełda transportowa to portal internetowy dostępny dla wszystkich użytkowników i umożliwiający znalezienie ładunku bądź transportu potrzebnego firmie w danym dniu.

Każdy klient po darmowym okresie próbnym w celu dalszego korzystania z giełdy musi opłacić abonament oraz wysłać dokumenty firmy w celu weryfikacji. Należy pamiętać o ty, iż okres darmowy nie zobowiązuje zupełnie do niczego . W przypadku chęci rezygnacji po okresie próbnym wystarczy, że nie wykupimy abonamentu a dostęp do giełdy zostanie automatycznie zablokowany. Klient nie ponosi żadnych opłat za rejestrację, aktywację i testowanie portalu.

Na giełdzie mogą Państwo zarówno wystawiać jak i szukać wolnych ładunków i pojazdów oraz dokonywać transakcji z wybranymi kontrahentami i odpowiednio ich potem oceniać. Ułatwi to kolejnym użytkownikom ewentualne podjęcie decyzji w sprawie współpracy z danych kontrahentem a najwyżej oceniane firmy będą przez Zespół Cargo Glob nagradzane.

Obsługa giełdy jest bardzo prosta. W zakładce POMOC znajdują się 3 filmiki instruktażowe ilustrujące pracę na giełdzie. Są one dostępne dla wszystkich bez konieczności rejestracji i logowania firmy. Kolejne filmiki w miarę upływu czasu będą dodawane do zakładki.

Przy dokonywaniu transakcji przydatną aplikacją jest komunikator. Umożliwia on szybki kontakt z klientem bez konieczności używania telefonu i narażania się na dodatkowe koszta. Komunikator jest wciąż rozbudowywany a w nowym roku wyjdzie już kolejna wersja ze sporą liczbą dodatków i ulepszeń oraz kolejna wersja językowa. Dostępne są już języki : polski, angielski i niemiecki. W trakcie tłumaczeń : rosyjski, ukraiński, czeski, słowacki, węgierski, włoski, hiszpański i portugalski.

Po zalogowaniu się na stronę www.cargoglob.com komunikator dostępny jest do pobrania w lewym górnym rogu zaznaczony na czerwono. Po zainstalowaniu go możemy przejść do giełdy i dostępnych tam ofert. Jeżeli jakiś ładunek bądź pojazd odpowiada naszym wymaganiom – klikamy w osobę kontaktową i możemy rozmawiać już o danej ofercie. Jeżeli obie strony zaakceptują ofertę, zarówno przewoźnik jak i klient zlecający przewóz mają możliwość wystawienia sobie odpowiedniej oceny i skomentowania swojego Klienta. W razie problemów po można również zgłosić firmę na listę dłużników i wtedy pod jego firmą pojawi się ostrzeżenie. Dodatkowo firma ta widnieje na liście dłużników którą można stale monitorować. Cargo Glob z kolei położyło duży nacisk na windykację i wśród swoich partnerów mają bezzaliczkowe firmy windykacyjne, pomagające w ściągnięciu swoich należności bez żadnych opłat w przypadku niewyegzekwowania należnego długu.

Niebawem też Cargo Glob zaoferuję wszystkim firmom dodatkowe opcje, umożliwiające rozwój firmy i pokazanie się na rynku. Firmy które chcą się już rozreklamować mogą zamieścić swoją reklamę w okienku komunikatora, która codziennie będzie widoczna dla tysięcy użytkowników naszego portalu.

Giełda wciąż będzie ulepszana, dodawane będą propozycje klientów a my będziemy wciąż pracowali nad udogodnieniami i polepszeniem giełdy (kolejną opcją będą przetargi).

Ponieważ jednak strona stoi na płatnym serwerze, jest stale monitorowana przez pracowników a w projekt zaangażowana jest spora grupa ludzi odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie giełdy i ciągłe jej rozwijanie, klienci po okresie darmowym chcąc dalej korzystać z giełdy muszą wykupić abonament. Ceny za użytkowanie giełdy, nie są wygórowane a wykupienie abonamentu na okres dłuższy niż miesiąc powoduje automatyczny spadek ceny w przeliczeniu na miesiąc użytkowania.

Cargo Glob jednocześnie dziękuje wszystkim zarejestrowanym firmom oraz każdemu użytkownikowi z osobna za wsparcie oraz sympatie skierowaną w stronę portalu. Zapewnia również, że dołoży wszelkich starań do tego, aby współpraca zawsze układała się jak najlepiej i w jak najlepsze atmosferze.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.