Select Page


Dachser: otwiera oddział w Wietnamie


 

Jeden z największych globalnych operatorów logistycznych – firma Dachser, w ramach realizacji swoich planów ekspansji, z początkiem października utworzyła spółkę joint venture w Wietnamie. Udziałowcem jest Dachser Far East Ltd. w Hong Kongu.

Zakres usług świadczonych przez Dachser Wietnam Ltd. obejmuje transport lotniczy i morski, usługi celne oraz  szeroką gamę innych usług logistycznych. W najbliższym czasie firma planuje zatrudnić 20-osobowy zespół. Siedziba i pierwszy oddział znajduje się w Ho Chi Minh City. Na koniec roku planowane jest otwarcie drugiego oddziału,
w stolicy Wietnamu – Hanoi.

„Dzięki naszemu zaangażowaniu w Wietnamie jesteśmy obecni na jednym z najbardziej produktywnych oraz najsilniejszych rynków w regionie” – mówi Thomas Reuter, dyrektor zarządzający Dachser Air & Sea Logistics. Dyrektorem wietnamskiej placówki został Michael Deisemann, posiadający 14-letnie doświadczenie w branży logistycznej w tym regionie.

Dachser posiada w Azji oddziały w Bangladeszu, Chinach, Hong Kongu, Indiach, Malezji, Singapurze, Korei Południowej, Tajlandii i na Tajwanie. Do 2017 roku firma planuje ekspansję dywizji Dachser Air & Sea Logistics do liczby 220 oddziałów w 49 krajach.


Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.