Select Page


DHL Express: kolejnym Rzetelnym Przewoźnikiem


 

Warszawski oddział firmy DHL Express zdobył prestiżowy tytuł “Rzetelnego Przewoźnika” w 10. edycji projektu realizowanego przez operatora Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS.eu.

Specjalnym Certyfikatem może poszczycić się już kilkaset firm z Polski, Litwy, a ostatnio także z Czech, gdzie projekt wystartował na początku tego miesiąca. Na drogach całej Europy można zobaczyć ciężarówki wyróżnionych firm oznaczone specjalną naklejką potwierdzającą “rzetelność” przewoźnika.

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika został zainicjowany przez operatora giełdy TRANS.eu w celu wyróżnienia najbardziej profesjonalnych i solidnych firm transportowych w Europie. Dzięki otrzymaniu Certyfikatu przewoźnik zwiększa swą przewagę konkurencyjną na rynku, może liczyć na lepsze stawki i większą ilość zleceń.

Po zdobyciu Certyfikatu widać różnicę w liczbie proponowanych ładunków. Często bywa tak, że kiedy spedycja ma do wyboru nas bądź inną firmę przewozową, wówczas większym zaufaniem obdarowywana jest nasza firma – twierdzi Fabian Haniecki z  firmy Skrypak –  jednej z pierwszych firm, którym udało się otrzymać prestiżowe wyróżnienie.

Podobne doświadczenia podziela firma PHU PR-Auto Patryk Rycerz. Jej przedstawiciel Łukasz Masternak twierdzi: Wiele osób zwraca na to szczególną uwagę, zwłaszcza jak jest to nowy klient, czują się wtedy pewniej.

Projekt “Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika” na dobre zakorzenił się już w krajobrazie polskiego rynku transportowego.

– Z dnia na dzień napływa do nas coraz większą ilość wniosków, jednak nie każdy chętny może otrzymać nasz Certyfikat. Sztywno trzymamy się ustalonych kryteriów przyznawania Certyfikatu i wobec nikogo nie stosujemy taryf ulgowych- mówi Paulina Pożarycka z biura prasowego operatora popularnego TRANS-a.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.