Select Page


Drugi magazyn DSV we Wrocławiu


 

DSV Road uruchomiło od początku lipca 2013 r. kolejną lokalizację magazynową w dolnośląskim. Nowy obiekt pozwoli na wyłączną obsługę jednego z kluczowych klientów DSV w tym regionie.
Nowa lokalizacja ma powierzchnię 2100m2 i jest zlokalizowana w Prologis Park Bielany Wrocławskie. Przez najbliższy rok obiekt ten będzie stanowił centrum obsługi zakładu produkcyjnego wieloletniego klienta DSV z branży FMCG.

W listopadzie 2012 r. DSV powiększyło swój dolnośląski oddział, przenosząc się do nowej lokalizacji w Nowej Wsi Wrocławskiej. Ogromnie cieszymy się z faktu, że tempo naszego rozwoju przyczyniło się do dalszego zwiększenia powierzchni operacyjnej o kolejny obiekt, umożliwiając nam tym samym jeszcze sprawniejszą obsługę klientów w tym regionie – mówi Maciej Szczepański, zastępca dyrektora ds. Transportu Krajowego i Operacji Magazynowych w DSV.

Obecnie oddział DSV w dolnośląskim obsługuje międzynarodowy i krajowy transport drogowy, posiada biuro frachtu lotniczego i morskiego oraz obejmuje magazyny w Nowej Wsi Wrocławskiej i Bielanach Wrocławskich o łącznej powierzchni ponad 6 tyś. m2 i pojemności 7500 miejsc paletowych dla logistyki kontraktowej produktów spożywczych i przeładunków drobnicy. DSV działa na Dolnym Śląsku od 2001 r.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura oraz oddziały w ponad 60 krajach, a dzięki rozbudowanej sieci sieci partnerów, świadczy swoje usługi na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie około 22 tys. pracowników. Efektywne i kompleksowe rozwiązania pozwoliły DSV osiągnąć w 2011 r. przychód na poziomie 6 mld euro.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 6 lat temu.