Select Page


DSV: Raport roczny DSV wyróżniony po raz trzeci


DSV_2007_Flag_0001.TIF
 

Każdego roku sprawozdania roczne DSV podlegają ocenie inwestorów, udziałowców oraz niezależnych firm consultingowych. Już po raz trzeci raport DSV zdobywa nagrodę, a drugi raz jest to wyróżnienie przyznane przez PwC (PricewaterhouseCoopers).

Każdego roku PwC wyróżnia najlepsze roczne sprawozdania pochodzące od 20 najwyżej notowanych spółek w Danii. Raport DSV, już drugi rok z rzędu spotkał się z uznaniem panelu niezależnych ekspertów PwC. Przyznając nagrodę, jury określiło sprawozdanie DSV jako rygorystycznie ustrukturyzowane oraz precyzyjnie opisujące strategię i cele finansowe firmy.

Kategorie oceny obejmowały następujące kategorie: efektywność i realizację zamierzonych celów, uporządkowanie (w rozumieniu jasnej struktury raportu i braku niepotrzebnych materiałów) oraz aspekt komunikacji celów strategicznych i ryzyka operacyjnego i finansowego. DSV zdobyło nagrodę za uporządkowanie, dzięki przejrzystej strukturze i precyzyjnemu doborowi potrzebnych informacji.

Roczne sprawozdanie jest dla nas kluczowym narzędziem komunikacji z inwestorami oraz udziałowcami. Tym bardziej cieszy nas fakt, że doceniony został wysiłek, jaki wkładamy każdego roku w to, aby przekazywać wszystkie najistotniejsze informacje w sposób jasny, przejrzysty i w pełni odzwierciedlający działalność operacyjną DSV – mówi Jens H. Lund, Chief Financial Officer, DSV. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe zadanie, a wejście na poziom jakości, która zasługuje na nagrodę, wymaga od nas solidnej pracy zespołowej.

Raport DSV został doceniony już trzeci rok z rzędu, w ubiegłym roku zdobywając wyróżnienie PwC w tej samej kategorii, a rok wcześniej zdobywając nagrodę za najlepsze roczne sprawozdanie finansowe Konfederacji Przemysłu Duńskiego oraz Duńskiego Stowarzyszenia Finansowego.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura oraz oddziały w ponad 70 krajach, a dzięki rozbudowanej sieci partnerów, świadczy swoje usługi na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie około 22 tys. pracowników. Efektywne i kompleksowe rozwiązania pozwoliły DSV osiągnąć w 2013 r. przychód na poziomie 6,1 mld euro.

Więcej informacji na stronie: www.dsv.com/pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.