Select Page


DSV ROAD: przenosiny w Łodzi


 

DSV Road w Łodzi przenosi się do nowej lokalizacji i zyskuje szersze możliwości.

DSV Road, drogowa część globalnego operatora logistycznego DSV, od 17 stycznia 2011 r. funkcjonuje w Łodzi w nowym, większym obiekcie – zaledwie 10 km od centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła autostrady A1, na terenie Panattoni Park Łódź East.

DSV jest obecny w Łodzi od pięciu lat, ale nowa lokalizacja to coś więcej niż tylko zmiana adresu. To nasza kolejna platforma logistyczna, w której będziemy realizowali usługi w systemie Transport +. Połączymy tu międzynarodowe i krajowe przewozy drogowe z logistyką magazynową – zapowiada Ewa Stodołkiewicz, dyrektor oddziału.

Region Łodzi ma strategiczne znaczenie w planach rozwojowych DSV. Nowe centrum przeładunkowo-magazynowe poszerzy portfel usług na tym rynku.

Ze względu na swoje centralne usytuowanie Łódź to kluczowy punkt naszej krajowej siatki dystrybucyjnej. Łódzki cross-dock pozwoli przyśpieszyć przewozy na najdłuższych trasach, między południem a północą kraju, i usprawni przeładunki samochodów liniowych – wyjaśnia Mariusz Wasiak, dyrektor transportu w DSV Road.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.