Select Page


DSV w opinii klientów


DSV_Panattoni_s
 

Badanie satysfakcji klientów, które przeprowadzone zostało w listopadzie br., dało odpowiedź na temat mocnych stron DSV Road oraz wskazało obszary do dalszego doskonalenia.

 

Klienci generalnie wysoko ocenili swoje zadowolenie ze współpracy z DSV Road. Najważniejsze dla nich cechy firmy to terminowość, czas realizacji zleceń, transit time oraz bezszkodowość, a także elastyczność w podejściu do potrzeb klienta i dobry kontakt z pracownikami. Największy odsetek badanych uznało, że ceny usług DSV Road odpowiadają cenom rynkowym oraz ocenili je jako dobrze skorelowane i odpowiednie do oferowanej jakości serwisu.

Warto podkreślić, że w stosunku do badania ubiegłorocznego wzrosła ocena elastyczności w dostosowywaniu serwisu DSV Road do oczekiwań i potrzeb klientów, a blisko 40 proc. ankietowanych zadeklarowało, że zarekomendowałoby usługi DSV Road innym firmom.

Piotr_W._Krawiecki_DSV_RoadJednym z kluczowych dla nas wniosków z tegorocznego badania jest fakt, że nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie w stałe ulepszanie serwisu DSV Road. Aż 39 proc. ankietowanych dostrzegło zmiany w działalności firmy w ciągu minionego roku. Większość z nich została też oceniona pozytywnie, a za najważniejsze uznane zostało zwiększenie sprawności realizacji zleceń oraz dalsze podnoszenie jakości obsługi – mówi Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu DSV Road. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za to, że pomagają nam zidentyfikować obszary, w których musimy pracować jeszcze ciężej, aby sprostać ich wymaganiom. Badanie pokazało, że takim obszarem jest proces obsługi reklamacji, co stanowi dla nas jasny sygnał do wprowadzenia koniecznych zmian w tym zakresie.

 

 

 

Źródło

 

Katagoria: Logistyka, Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.