Select Page


E-myto: stanowisko Kapsch TrafficCom


 

“Możemy potwierdzić, że konsorcjum Kapsch TrafficCom złożyło dzisiaj (16.08.2010) ofertę w przetargu na elektroniczny system poboru opłat zgodnie ze specyfikacją projektu wymaganą przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Zaproponowaliśmy bardzo nowoczesny i wysoce efektywny koszowo system DSRC, którym w przyszłości będzie można łatwo objąć również pojazdy poniżej 3,5 tony. Dzięki naszemu doświadczeniu we wdrażaniu projektów na całym świecie, jesteśmy gotowi wypełnić napięte terminy przetargu i wdrożyć system na czas, o ile nie pojawią się dalsze opóźnienia proceduralne. Dla przykładu, system, który wdrożyliśmy w Czechach, i z którego korzysta obecnie około 100 tysięcy polskich kierowców, został wprowadzony w zaledwie 9 miesięcy, a jego skuteczność operacyjna sięga 99,3 proc.

Technologia DSCR firmy Kapsch, wykorzystywana w wielu projektach na całym świecie, cechuje się bardzo wysoką dokładnością i skutecznością gwarantując maksymalne wpływy z poboru opłat” – Michael Gschnitzer, Dyrektor Globalnej Sprzedaży w Kapsch TrafficCom.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.