Select Page


EFL: doceniony za innowacyjność


produkt innowacyjny2
 

11 grudnia w Warszawie, podczas gali Logistyki i Transportu 2013, rozstrzygnięto wyniki konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2013”. EFL zdobył wyróżnienie za swój sztandarowy produkt „Leasing Swobodny”.

Konkurs ma na celu wyróżnienie pojawiających się na rynku  nowatorskich rozwiązań w branży TSL (transport spedycja – logistyka), które wdrożono w ciągu ostatnich dwóch lat. W tym roku do wyróżnionych usług dołączył Leasing Swobodny z EFL. Dzięki usłudze klient w trakcie umowy może samodzielnie dostosować wysokość spłacanych rat. W ciągu roku możliwe jest dokonanie 6 zmian, które podwyższą lub obniżą wysokość miesięcznego czynszu – nawet do 1 zł.  Z usługi można korzystać za pośrednictwem Portalu Klient EFL.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu innowacje to nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale to także nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta, które decydują o przewadze konkurencyjnej na rynku.

„Samodzielne zarządzanie umową leasingową, dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy i elastyczność w spłacie zobowiązań – te cechy charakteryzują Leasing Swobodny. Cieszymy się, że nasz produkt został uznany za innowacyjne narzędzie także przez organizatorów konkursu  – komentuje Radosław Kuczyński, Prezes Zarządu EFL.  

Konkursowe produkty oceniła ośmioosobowa kapituła, w której skład weszli  m.in.: prof. dr hab. Maciej Szymczak, prodziekan wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dr Jan Pieriegud z Katedry Transportu SGH, dr Mirosław Antonowicz z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Alicja Kostecka, zastępczyni redaktora naczelnego „Eurologistics”. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się po raz 9. Nagrody wręczono podczas Gali Logistyki i Transportu 2013 w hotelu Sofitel Warsaw.

produkt innowacyjny


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.