Select Page


FIEGE: Ryszard Warzocha nowym Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu na Europę Wschodnią


 

W kwietniu do grupy FIEGE dołączył Ryszard Warzocha, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Jest to istotne wzmocnienie handlowych struktur Fiege w tej części Europy.

Do najważniejszych zadań Ryszarda Warzochy należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży i marketingu w regionie Europy Wschodniej. Będzie on także odpowiadał za zbudowanie i rozwój zespołów handlowych, którzy swoim działaniem obejmą wszystkie 7 państw regionu. Nowy dyrektor będzie również odpowiedzialny za koordynację i zintensyfikowanie działań sprzedażowych, a także rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy FIEGE.

„Fiege to dynamicznie rozwijająca się na rynku Europy Wschodniej firma, z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży TSL i ogromnym potencjałem. Wierzę, że wspólnie z zespołem uda nam się osiągnąć założone cele, wzmocnić wizerunek firmy, jako rzetelnego dostawcy rozwiązań z zakresu logistyki kontraktowej.  Zależy mi na zacieśnieniu  współpracy z pozostałymi strukturami Fiege z innych części Europy, gdyż wierzę, że efekty takiej współpracy mogą się przełożyć na realne wyniki finansowe”

Ryszard Warzocha jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie na wydziale nawigacji o specjalności ekonomiki i eksploatacji portów morskich. Swoją edukację kontynuował na podyplomowych studiach z zakresu zarządzania i marketingu, a także MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Przez ostatnie 11 lat pracował w firmie Wincanton na stanowisku dyrektora zarządzającego, odpowiadając za rozwój, strategię i zarządzanie polskim oddziałem firmy, a także regionem Europy Środkowej i Wschodniej.
Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody „Menadżer Roku 2004” przyznawanej przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki.

Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim. Jego pasją są motocykle, podróże oraz wspinaczka.

Informacje o firmie:
Grupa Fiege z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w projektowaniu i zarządzaniu zintegrowanymi, kompleksowymi łańcuchami dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m2 i zatrudnia ponad 20 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 210 placówek i partnerów w 18 krajach.

Na polskim rynku grupa Fiege obecna jest od 1997 roku i zatrudnia 430 osób. Obsługuje 138 tys. m2 powierzchni magazynowej. Fiege w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne.

Więcej informacji: fiege.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.