Select Page


Fliegl: Z targów bezpośrednio na drogę


 

Klienci zabierają naczepy bezpośrednio ze stoiska Fliegla

Naczepa kontenerowa podczas targów w Hanowerze została sprzedana dla przewoźnika z Luebeki,  przedsiębiorstwo budowlane z północnej Westfalii zakupiło 3-osiową naczepę wywrotkę do transportu materiałów sypkich. Obydwie firmy to nowi klienci Fliegla. Alex Transport z Radomia to międzynarodowy przewoźnik, który w swojej flocie posiada naczepy Fliegla. Piąta naczepa, która będzie jeździła w barwach radomskiej firmy to jedna z 2 wystawionych na targach naczep plandekowych, co należy podkreślić jest ona bogato wyposażona.

Oprócz felg aluminiowych, umieszczonego przy dachu rękawa usuwającego zmarzliny, Aleksander Gorguła będzie pierwszym w Polsce właścicielem plandeki o szybkim, centralnym zamknięciu – Quick Lock.

Aleksander Gorguła będzie pierwszym w Polsce właścicielem plandeki o szybkim, centralnym zamknięciu – Quick Lock

Naczepa posiada wszystkie certyfikaty związane z zabezpieczeniem ładunku. Przyczepa przeznaczona do systemu wymiennego, która znalazła się w targowej flocie Fliegla znajdzie się u przewoźnika z okolic Chemnitz. Wszystko to sprawia, że Fliegl, który zaprezentował się jako producent seryjnych naczep jest bardzo zadowolony z efektów hanowerskiej wystawy. Obiecujące były rozmowy na zakup naczep plandekowych do Niemiec i Rosji.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.