Select Page


Giełda TRANS: Gazelą Biznesu 2010


 

Operator Europejskiej Giełdy Transportowej TRANS – wrocławska spółka Logintrans znalazła się w gronie zdobywców prestiżowego tytułu “Gazele Biznesu 2010” w tegorocznej XI edycji rankingu. Tym samym spółka dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z sektora MSP. Właściciel TRANS-a zanotował ponad 235% wzrost przychodu ze sprzedaży.

Ranking, przygotowywany przez Puls Biznesu przy współpracy z grupą Coface Poland, ma na celu wyróżnienie małych i średnich firm, które w latach 2007 – 2009 wykazały najwyższy wzrost obrotów. O zakwalifikowaniu się do rankingu nie decydują jedynie wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu. Firma pretendująca do tytułu musi istnieć co najmniej 3 lata i w trakcie działalności nie może odnotować straty. Miejsce na liście rankingowej uzależnione jest od przyrostu obrotów wyrażonego w procentach.

Pomimo niesprzyjającej przedsiębiorstwom sytuacji makroekonomicznej nasza giełda rozwija się stabilnie i umacnia swoją pozycję na rynku polskim i europejskim. Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu potwierdza, że nasze wysiłki związane z zarządzaniem firmą przynoszą wymierne i długoterminowe rezultaty. Ten sukces w największej mierze był możliwy dzięki naszym użytkownikom i ich nieustannemu zaufaniu w to, co robimy. Za to składamy ogromne i szczere podziękowania – czytamy w komunikacie przesłanym przez biuro prasowe firmy.

Ranking Gazele Biznesu promuje przedsiębiorstwa, które cechuje uczciwość, wiarygodność zarówno wobec kontrahentów, jaki i pracowników oraz transparentna polityka finansowa. Wręczenie statuetek Gazel Biznesu odbędzie się w przyszłym roku 8 marca na uroczystej Gali we Wrocławiu. Organizatorem rankingu od 11 lat jest “Puls Biznesu”.


O Europejskiej Giełdzie Transportowej TRANS:
Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Dzięki giełdzie szybko i bez większych problemów można wyszukać ładunek do przewiezienia, znaleźć fracht powrotny czy zaoferować swoje usługi przewozowe. Poprzez zaawansowany system bezpieczeństwa giełda zapewnia wysoki poziom transakcji zawieranych za jej pośrednictwem. Wiarygodność swojego zleceniodawcy czy podwykonawcy można poznać dzięki ocenom i komentarzom innych uczestników rynku, Certyfikatowi Rzetelny Przewoźnik czy indeksowi wiarygodność płatniczej TransRisk. Obok firm spedycyjnych i przewoźników na giełdzie mogą zarejestrować się także firmy produkcyjne i handlowe oferujące towar do przewiezienia. Więcej na www.trans.eu


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.