Select Page


Grupa Transpass: połączyła się z Egis Projects S.A.


 

Grupa Transpass połączyła się z Egis Projects S.A., liderem w dziedzinie zarządzania płatnościami za autostrady i usługami towarzyszącymi.

Grupa Transpass, z siedzibą główną w Holandii, z ilością ponad 5000 klientów w Europie, dostarcza użytkownikom pojazdów ciężarowych usługi elektronicznych opłat drogowych w imieniu największych operatorów autostradowych, zwrotu zagranicznego podatku VAT, karty paliwowe oraz rezerwacje promów i pociągów.      

Egis Projects należy do Egis S.A., z siedzibą główną we Francji, i oferuje usługi doradcze i inżynierskie w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu drogowego, kolejowego i lotniczego, gospodarki wodnej, środowiska naturalnego i energetyki.

Grupa Egis działa we Francji i w ponad 100 krajach zatrudniając ponad 11 tys. pracowników,  z czego 4 tys. zaangażowanych jest w obsługę opłat i usługi drogowe. Skonsolidowany obrót w 2010 r. wyniósł 800 milionów euro.     

Egis Projects zarządza 27 autostradami na świecie i obsługuje ponad 1 milion klientów korzystających z elektronicznych opłat myta.

Transpass zwrócił uwagę firmy Egis Project swoją paletą usług dla pojazdów ciężarowych, działalnością w całej Europie i siecią biur handlowych w 11 krajach, co łącznie stanowi silne podstawy dla rozwoju w przyszłości.   

Dzięki Transpass, Egis Projects uczynił kolejny krok w kierunku wzmocnienia usług Easytrip i realizacji strategicznego celu zostania jednym z pięciu największych Dostawców Europejskich Elektronicznych Opłat Drogowych (E.E.T.S – European Electronic Toll Supplier)

Więcej informacji – na stronach internetowych: www.egis-projects.com oraz www.transpass.eu


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.