Select Page


KÄSSBOHRER: ZAPRASZA NA MASTER TRUCK


 

Master Truck VII Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych na stałe już zagościł w kalendarzu wakacyjnych imprez transportowych. Podczas zlotu w dniach 15-17.07.2011 na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem firma TIMEX S.A.

Generalny Importer Naczep Kässbohrer będzie miała przyjemność zaprezentować Państwu następujące pojazdy:
Naczepę kurtynową Kässbohrer Maxima MD_CURT_STD
Silos samowyładowczy SSK_60
Niskopodwoziową rozsuwaną naczepę 4-osiową LB_4_E

Kässbohrer posiada w swojej ofercie całą paletę naczep ciężarowych. Oferujemy naczepy plandekowe burtowe i kurtynowe w wykonaniu standardowym jak i megowym, platformy, naczepy zbiornikowe, cysterny, silosy oraz naczepy niskopodwoziowe.
Zaprezentujemy również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził na polski rynek. Na naszym stoisku będą mogli się Państwo zapoznać ze wszystkimi szczegółami technicznymi oferowanych pojazdów.
Zaszczytem będzie możliwość spędzenia tych chwil z Państwem. Zapraszamy do wspólnej zabawy, ponieważ podczas tego weekendu nie zabraknie dobrej muzyki oraz wielu innych niespodzianek.

Szczegółowy program imprezy oraz plan dojazdu znajdą Państwo na oficjalnej stronie: www.mastertruck.pl

Jeśli jednak nie będą Państwo mieli możliwości pojawić się w tych dniach na Zlocie, a są Państwo zainteresowani oferowanymi pojazdami, zapraszamy na naszą stronę   www.kaessbohrer.com.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.