Select Page


LOGISTEX 2010


 

EXPO SILESIA zaprasza na czwartą edycję Targów LOGISTEX, które odbędą się w dniach od 13 do 15 kwietnia 2010r.

Ponownie w jednym miejscu będzie można spotkać najbardziej opiniotwórcze środowisko związane z polską logistyką: właścicieli firm logistycznych i transportowo-spedycyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i przedstawicieli świata nauki.

Tegoroczne Targi LOGISTEX oraz Targi Transportu Szynowego SilesiaRAIL EXPO są imprezami towarzyszącymi II Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, który odbędzie się w dniach od 14 do 16 kwietnia w Katowicach.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX 2009 w Expo Silesia. Kolporter EXPO zaprasza na III Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGISTEX w dniach 21-23 kwietnia 2009 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

To tutaj w jednym miejscu będzie można spotkać najbardziej opiniotwórcze środowisko związane z polską logistyką – właścicieli firm logistycznych i transportowo-spedycyjnych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i przedstawicieli świata nauki. Swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy wyposażające magazyny, producenci sprzętu i urządzeń transportowych, centra logistyczne i dystrybucyjne, biura doradcze, wydawnictwa specjalistyczne. Ponownie w tym roku targom towarzyszyć będzie cieszący się ogromnym zainteresowaniem blok prezentacji, seminariów i konferencji.

Propozycje wystawców uatrakcyjnią zorganizowane po raz drugi zawody Forklift Cup, czyli konkurs na najlepszego kierowcę wózka jezdniowego, zorganizowane przez AB..Z. CENTRUM. Organizację trzeciej edycji targów LOGISTEX wpierają m.in. Instytut Logistyki i Magazynowania, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce oraz Izba Gospodarcza Transportu Lądowego.

Żródło: ExpoSilesia


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.