Select Page


Master Truck: przygotowania pełną parą


MB_Actros_Henrik_Hansen_Denmark_1
 

Za niespełna dwa tygodnie otworzymy bramy 10 Master Truck Show. Po ich przekroczeniu wejdziemy do świata pełnego pięknych ciężarówek, przybyłych na zlot z całej Europy. Te wyjątkowe trzy dni w roku ( 18-19-20 lipca) to czas, w którym wszyscy fani motoryzacji powinni stawić się w Polskiej Nowej Wsi koło Opola. Jak zawsze, nie zabraknie atrakcji przewidzianych zarówno dla widzów, uczestników jak i dla wystawców, zobaczymy mnóstwo ciekawostek oraz całkowitych premier, goszczących na Master Trucku po raz pierwszy. Każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudził.

Podczas zlotu odbędą się Targi branżowe w których uczestniczyć będą wiodący producenci i usługodawcy z branży motoryzacyjnej, wśród których znaleźli się między innymi Continental, SAFHolland, Opoltrans i wielu innych. Zaprezentują oni swoją ofertę oraz ufundują nagrody dla najpiękniejszych pojazdów zlotu. Jedną z ciekawszych nagród będzie, ufundowany przez firmę Iveco wspólnie z jej delerem – firmą Siltruck, wyjazd do fabryki Ferrari we Włoszech. O tą wycieczkę mają
szansę powalczyć właściciele najpiękniejszych na zlocie Iveco. Uczestnicy natomiast w drodze głosowania wyłonią stoisko, które najbardziej im przypadnie do gustu i które organizator nagrodzi symboliczną statuetką.

Oprócz wyborów najładniejszej ciężarówki zlotu oraz wielu wyróżnień, zostanie ogłoszony tytuł Master Truck of The Year – przyznawany najlepszemu nowemu pojazdowi ciężarowemu przez grono polskich dziennikarzy branżowych, reprezentujących wiodące na rynku redakcje patronujące zlotowi. Nie tylko wystawcy i uczestnicy będą musieli wykazać się poczuciem estetyki. Do zadbania o swój wygląd i prezentacji swoich najlepszych atutów zachęcamy uczestniczące w zlocie panie, bowiem, po raz pierwszy w historii zlotu, na imprezie zostanie wybrana Miss Master Truck niebędąca ciężarówką! Wybory najładniejszej uczestniczki zorganizuje jeden ze Sponsorów – Hotel & Medi-SPA Biały Kamień, który nagrodzi ją weekendowym pobytem w swoich luksusowych progach w Świeradowie Zdroju.

Nie lada atrakcją będzie Aukcja Klasyków przeprowadzona przez portal oleauto.pl . A jeśli już o klasykach mowa, to zachęcamy do odwiedzenia specjalnej loży kultowych pojazdów amerykańskich. W odpowiedzi na liczne zapytania z poprzednich lat, na zbliżającym się zlocie po raz pierwszy odbędzie się zbiórka krwi zorganizowana w porozumieniu z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Za wóz zaplecza „technicznego” dla krwiodawców, którzy będą mogli tam odpocząć, będzie służył oryginalny, należący do Fundacji Ronalda McDonalda, jedyny taki w Europie, amerykański ambulans-ciężarówka marki Chevrolet.

Przewidziane są również liczne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko, jak chociażby obecność postaci z Gwiezdnych Wojen, wesołe miasteczko czy wystawa zdalnie sterowanych modeli. Na większości stoisk dzieciaki również będą miały coś do roboty – rysowanie, tatuaże, malowanie buź i włosków i wiele innych.

W trakcie imprezy odbędą się liczne pokazy i koncerty, dające sporą dawkę mocnych wrażeń i okazję do współnej zabawy. Zobaczyć będzie można trial motocyklowy, kaskaderskie wyczyny w motocyklowym stuncie czy gaszenie pożaru przy pomocy samolotu i helikoptera. Oprawę muzyczną zapewnią między innymi takie zespoły jak Honky Tonk Brothers, Fayerwerk, Rafael Band czy 7A Blues. A gwiazdą piątkowej gali country – obok prowadzącego ją Korneliusza Pacudy – będzie zespół
BABSZTYL. Codzienne afterparty w rytmach disco poprowadzi utalentowany DJ Vector. Jednak pośród tych wzystkich atrakcji, największą, najbardziej wycxekiwaną i tą, dla której na zlociepojawia się mnóstwo ludzi z całego kraju i z zagranicy, będą, a jakże, tuningowane ciężarówki.

Organizatorzy mają potwierdzone uczestnictwo najpiękniejszych zkustomizowanych pojazdów użytkowych, które przyjadą na zlot z dosłownie całej Europy – od Włoch, przez Chorwację i Słowenię, Austrię, Czechy, Słowację i Niemcy – aż po Danię, Szwecję i Finlandię. Pojawi się także uczestnik z Irlandii oraz śmietanka transportowa Polski. Musicie tam być! Wstęp dla osoby dorosłej będzie kosztował 15 złotych, dzieci wpuszczane są nieodpłatnie.

Więcej info na www.mastertruck.pl  oraz na https://www.facebook.com/MasterTruck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 5 lat temu.