Select Page


Maszoński Logistic: Firma z Sulęcina powiększyła swój tabor o 30 zestawów Wieltonu


zdjęcie 2 do Wielton
 

Zestawy przestrzenne z Wieltonu to zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami z podnoszoną osią i systemem przejazdowym. Już od  początku współpracy czyli od   2007 roku firma Maszoński Logistic zamawia w Wieluniu  zestawy kurtynowe

Wśród zakupionych dotychczas produktów, które zasilają nowoczesny tabor przewoźnika z Sulęcina, są zabudowy kurtynowe wraz z przyczepami, przyczepy pod BDF   oraz naczepy kurtynowe  Long-Max, dłuższe od standardowych o 1,3 metra.

Maszoński Logistic istnieje na rynku od prawie 20 lat. Firma dość szybko znalazła swoją niszę rynkową – stawiając na przewozy wielkogabarytowe.  95 procent taboru to zestawy  o objętości 120 m3, reszta to ciągniki siodłowe z naczepami mega. Firma, której przyświeca hasło “Your  Jumbo Logistic”  posiada  w swojej nowoczesnej  flocie ponad 260  zestawów. Dziś czarno-niebieskie ciężarówki spotkać można w całej Europie Zachodniej. Niemal 100 procent zleceń to transport Niemcy-Niemcy lub Niemcy – Unia Europejska. Z Wieltonem Maszoński Logistic rozpoczął współpracę 7 lat temu od zakupu 25 zestawów kurtynowych.

 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.