Select Page


Mercedes-Benz: Actros czekał na dolnośląskich kierowców


 

5 września kierowcy przejeżdżający w pobliżu Kątów Wrocławskich, mogli ujrzeć w całej okazałości najnowszy model ciężarówki Mercedes-Benz – Actros. Oprócz pokazu samochodu na gości specjalnej strefy czekały prezentacje multimedialne i drobne upominki od dealera marki Mercedes-Benz, spółki Mirosław Wróbel.

W minioną środę w Kątach Wrocławskich powstała specjalna strefa Actrosa, której goście mieli okazję podziwiać jeden z najnowszych modeli ciężarówki marki Mercedes-Benz. Na parkingu stacji benzynowej zaprezentowane zostały dwa samochody, w tym jeden ciągnik z naczepą.

Mimo, że strefa była widoczna z daleka, do wizyty w niej zachęcano również przez CB radio. Komunikat nadawany był co pół godziny od 9.30 do 18.00. Kierowcy mieli okazję dokładnie zapoznać się ze wszelkimi zaletami samochodu, skorzystać z wiedzy obecnego na miejscu zespołu doradców firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. oraz obejrzeć krótki film prezentujący możliwości pojazdu. Na zakończenie wszyscy chętni zaproszeni zostali do wspólnej fotografii.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.