Select Page


Na osi w TVN TURBO 01-07.10.2011


 

W najbliższym odcinku: Mercedes Axor,Nowości w Scanii, Zlot w Stalowej Woli.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  1 października o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (1.10) – godz. 22.25, Niedziela (2.10) – godz.15.00
Wtorek (4.10) –  godz. 6.20, 13.30, 23.45, Piątek (7.10) – godz. 6.00 .

a zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Axor – minimalnie mniejszy, ale za to sporo tańszy od swojego brata Actrosa, jest Axor ciekawą alternatywą dla przewoźnika. Ciężarówka nie ustępuje swoimi możliwościami transportowymi flagowemu modelowi, a przy tym oferuje kierowcy niemal identyczne warunki pracy i odpoczynku.

Nowości w Scanii – od połowy tego roku producent standardowo wyposaża swoje samochody w układ nazwany „Fleet Management Scania”. Szwedzi przeanalizowali dostępne na rynku systemy zarządzania flotą i proponują własny, dostępne z trzema różnymi opcjami do wyboru. Drugą nowością jest „Ecolution” – linia proekologicznych produktów i usług, opracowanych z myślą o minimalizacji emisji CO2 i maksymalizacji zysków firm transportowych.

Zlot w Stalowej Woli – I Podkarpacki Zlot Samochodów Ciężarowych tak naprawdę gościł na lotnisku Aeroklubu Stalowowolskiego w Turbii, odległej o przysłowiowy rzut kamieniem od znanego z mieszczącej się tam huty i miasta. Zresztą uczestniczące w Zlocie ciężarówki przedstawiły się mieszkańcom Stalowej Woli, przejeżdżając konwojem po jego ulicach.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: po zarządzonej przez Ministra Infrastruktury kontroli zamknięto niektóre ośrodki szkolenia kierowców; Mercedesy Vito i Viano z dostępne są rozszerzonym pakietem Blue Efficiency; wybrano Pomorską Miss Scania 2011; trwa kampania „Rzetelny przewoźnik”.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.