Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 02.10- 9.10.2010


 

Premiera najbliższego odcinka: Sobota 2 października o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (3.10) – godz.15.00
Poniedziałek (4.10) – godz. 3.00 ,15.25
Wtorek (5.10) –  godz. 7.20, 23.30
Środa (6.10) –  godz. 4.20, 13.20
Czwartek (7.10) – godz. 6.00
Piątek (8.10) – godz. 8.55
Sobota (9.10) –  godz. 3.40

 

A zobaczyć będzie można między innymi:

MAN HX – poligon Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej w Sulejówku był doskonałym miejscem na sprawdzenie możliwości specjalnej odmiany ciągnika siodłowego MAN. Samochód przygotowany specjalnie dla wojska oparty jest w dużej mierze o podzespoły znane z odmian cywilnych.

Sposób na tańsze części zamienne – podpowiadamy, jak można zapłacić złotówkami po cenach u nas obowiązujących za części zamienne, które potrzebne były za granicą.

Co słychać w Iveco – szeroka paleta samochodów, reprezentująca wszystkie klasy tonażowe pojazdów użytkowych sprawia, że włoskie ciężarówki mogą sprostać wszystkim zadaniom transportowym. Sprawdzają się także na budowach.

Kierowca i jego auto – inspiracją do pomalowania tego samochodu była chęć sprawienia radości najmłodszym, a motywów dostarczyła bardzo popularna bajka. Ale ten kierowca i właściciel dość nietypowej floty pojazdów nie poprzestał tylko na tym jednym aucie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: polscy kierowcy zawodowi Mistrzami Świata; przedstawiamy jednego z najlepszych dealerów Mercedesa w Polsce; nowa generacja Renault Master; polska premiera Volvo FMX.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i inspektor Agnieszka Dyktyńska-Malejki.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.