Select Page


NA OSI w TVN TURBO 03-09.12.2011


 

W najbliższym odcinku: Auta na gaz, Co to jest Lambox, Neoplany rodzą się w Polsce, Kierowca i jego ciężarówka.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  3. Grudnia o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (3.12) – godz. 22.50, Niedziela (4.12) – godz.14.45,15.00,
Wtorek (6.12) –  godz. 6.30, 23.45, Czwartek (8.12) – godz. 9.15 , Piątek (9.12) – godz. 6.00 .

a zobaczyć będzie można między innymi:

Auta na gaz – mimo braku w Polsce łatwego dostępu do tankowania gazu ziemnego, producenci oferują na naszym rynku wcale pokaźną gamę samochodów napędzanych CNG. Bo są tańsze w eksploatacji i przyjazne środowisku.

Co to jest Lambox – Lamar, znany wielu użytkownikom ciężarówek z kabin sypialnych i spojlerów, proponuje teraz bardzo ciekawą zabudowę. Jej konstrukcja daje użytkownikowi ogromne możliwości adaptacji samochodu do najróżniejszych zastosowań.

Neoplany rodzą się w Polsce – kosztem 3,5 miliona euro MAN przygotował fabrykę w Starachowicach do podjęcia produkcji szkieletów autobusów tej ekskluzywnej marki. Stąd wędrują do Plauen, gdzie zamieniają się w gotowy pojazd.

Kierowca i jego ciężarówka – niewielka wywrotka na podwoziu Scanii wymagała od jej właścicieli niemałego wkładu pracy. Za to efekt jest porażający, a we wnętrzu wyraźnie daje się odczuć wpływ kobiecej ręki.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: od nowego roku zacznie obowiązywać nowela Ustawy o transporcie drogowym; VW Crafter 4Motion; zwycięzca zorganizowanego przez Volvo Trucks konkursu Driver’s Fuel Challenge objedzie świat za 15 tysięcy dolarów; wiele wariantów nowego Mercedesa Actrosa.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.