Select Page


Na osi w TVN TURBO 03-10.09.2011


 

W najbliższym odcinku: Mercedes Actros, Druga w Polsce Scania R V8 730, VII Zlot „Master Truck”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  3 września o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (3.09) – godz. 22.25, Niedziela (4.09) – godz.15.00 ,
Wtorek (06.09) –  godz. 14.00, 23.55, Czwartek (08.09) – godz. 6.35,
Piątek (09.09) – godz. 6.00, 14.30,Sobota (03.09) – godz. 6.35,

a zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Actros – niebawem pierwsze egzemplarze jego następcy trafią do odbiorców, zanim jednak poznamy bliżej nowego Actrosa, raz jeszcze zajmujemy się modelem dotychczasowym. Będzie potem łatwiej samochody porównać i dostrzec różnice pomiędzy nimi.

Druga w Polsce Scania R V8 730 – niedawno do rąk właściciela trafiły kluczyki od nowej Scanii R z 730 konnym silnikiem V8. To drugi taki pojazd w Polsce, ale wydaje się, że przekazania takich aut dorobiły się swojej tradycji, bo także w tym przypadku uroczystość urządzono w pałacowej scenerii.

VII Zlot „Master Truck” – na zlot zjechało ponad 200 pojazdów z całej Europy, było więc na co popatrzeć. Na lotnisku Aeroklubu Opolskiego i autodromie Ośrodka Szkolenia Kierowców „Delta” dało się dostrzec pojazdy użytkowe różnych klas: od dostawczych poprzez najpowszechniej spotykane ciągniki siodłowe, aż po pojazdy specjalne. Pośród aut jeszcze pachnących fabryką trafiały się żywotne staruszki. No i była także motoryzacja ciężka w miniaturze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: dobiega końca termin odbycia obowiązkowego szkolenia okresowego; Mercedes Sprinter na gaz ziemny; zapraszamy na Pomorską Miss Scania; w Kazimierzy Wielkiej ścigały się auta terenowe.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 7 lat temu.