Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 03 lipca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 19 czerwca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX V8 – przedstawiany ciągnik charakteryzuje ekskluzywny wygląd zewnętrzny i równie nietypowe wnętrze. W takiej wersji samochód bez wahania może być reprezentacyjnym autem we flocie przewoźnika. A w codziennych zadaniach transportowych poradzi sobie bez problemu dzięki mocnemu, ale i ekologicznemu silnikowi.

Od standardu do luksusu – pewnie każdy kierowca chciałby, żeby jego samochód był wyjątkowy. Ale tuning ciężarówki to nie w kij dmuchał – trzeba na to poświęcić sporo czasu i pieniędzy. Jest jednak prostszy i tańszy sposób na zmianę wyglądu auta. Wystarczy zastosować okleiny, na przykład takie, jakie dostarcza polska firma Vip Auto Service.

Kenworth i Jan Sternicki – rasowy amerykański ciągnik siodłowy już sam z siebie wzbudza w Europie wielkie zainteresowanie. Ale ten, który przedstawia nam jego właściciel, budzi wręcz sensację. Gdziekolwiek się zatrzyma, natychmiast otacza go wianuszek ciekawskich, a w ruch idą aparaty fotograficzne.

17 Trakerskie Spotkanie – przez dwa dni Krakowem władały ciężarówki i ich kierowcy. Pierwszego dnia na torze prób zmagali się młodsi kierowcy i adepci tego zawodu. Drugiego dnia auta przejechały konwojem przez miasto, mimo pewnych nieporozumień przy formowaniu kolumny. Potem kierowcy stanęli do licznych konkursów, a publiczność i jury wybierali najpiękniejsze samochody.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.