Select Page


Na osi w TVN TURBO 06-13.08.2011


 

W najbliższym odcinku: Akademia Jazdy Iveco; MAN w Kamieniu Śląskim; VII Zlot „Master Truck”.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  6. sierpnia o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (06.08) – godz. 22.15, Niedziela (07.08) – godz.15.00
Wtorek (09.08) –  godz. 8.15 , 14.30, 23.55, Środa (10.08) –  godz. 15.30
Czwartek (11.08) – godz. 18.25, Piątek (12.08) – godz. 5.55, 14.30, Sobota (13.08) – godz. 6.45,

a zobaczyć będzie można między innymi:

Akademia Jazdy Iveco – prowadzona przez producenta pojazdów użytkowych „szkoła” dla kierowców zawodowych przeszła radykalną odnowę, a to między innymi za sprawą pojawienia się Eco Stralisa. Jej absolwent wie, jak prowadzić ciężarówkę ekonomicznie, czyli w sposób najefektywniejszy dla działalności transportowej.

MAN w Kamieniu Śląskim – sprzedawcy ciężarówek z lwem na masce spotkali się w Kamieniu Śląskim. Na tamtejszym lotnisku ujeżdżali pojazdy swojej marki, ale też zapoznawali się praktycznie z ofertą konkurencji. Takie porównawcze szkolenie handlowców wkłada im w ręce mocne atuty do rozmów z klientami.

VII Zlot „Master Truck” – o tej imprezie wie już cała Europa, czego dowodzą między innymi fińskie, czeskie, szwedzkie czy niemieckie tablice rejestracyjne przybyłych na Zlot pojazdów. Gdyby jednak te znaki zasłonić, to trudno byłoby powiedzieć, z jakiego regionu kontynentu auto przyjechało, bo w tuningowaniu ciężarówek równa się w górę, depcząc po piętach skandynawskim mistrzom.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mercedes Viano wkracza do salonów z autami osobowymi; nowa, przyznawana przez dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej, nagroda „Master Truck of the Year”; przewoźnicy rozmawiali w Roskoszy o swoich problemach; kończy się czas na odbycie obowiązkowego szkolenia.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.