Select Page


Na osi w TVN TURBO 07-13.05.2011


 

W najbliższym odcinku: Testy dostawczych Mercedesów 4×4; Renault Premium Lander dla Mostostalu; Po staremu czy nowocześnie; Kierowca i jego ciężarówka.Premiera odcinka:

Sobota 7 maja o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (07.05) – godz. 22.15, Niedziela (08.05) – godz.15.00
Wtorek (10.05) –  godz. 23.59, Środa (10.05) –  godz. 15.30
Czwartek (12.05) – godz. 10.20, Piątek (13.05) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Testy dostawczych Mercedesów 4×4 – możliwości Vario, Viano, Vito i Sprintera w wersjach z napędem na wszystkie koła poznawaliśmy bliżej w okolicach Turynu. Najpierw były jazdy na torze prób, a potem auta udowadniały swoją sprawność w kamieniołomie.

Renault Premium Lander dla Mostostalu – flota warszawskiego Mostostalu rozrosła się o 20 nowych ciągników francuskiego producenta. Użytkownik zamówił pojazdy w wersji przystosowanej do trudniejszych warunków eksploatacji.

Po staremu czy nowocześnie – niedawno media ujawniły jedną z negatywnych stron, jaka może występować podczas szkoleń prowadzonych sposobem tradycyjnym. Metoda taka ma także wiele niedogodności zarówno dla kursantów, jak i ośrodków szkolenia. Takich wad pozbawiony jest e-learning, który mimo swoich zalet, budzi ciągle wiele kontrowersji.

Kierowca i jego ciężarówka – kierowca, którego poznamy, miał dość przesiadywania za biurkiem i zamienił biurowy stołek na fotel w kabinie ciężarówki. Zjeździł całą Polskę: od Bałtyku do Tatr. Wozi nietypowe ładunki w nietypowe miejsca, gdzie poznaje nietypowych ludzi.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: przypominamy o terminach obowiązkowych szkoleń okresowych; w Słupsku będzie jeździć pięć nowych autobusów Scania zasilanych CNG; Iveco Daily; należności za pobierane elektronicznie myto można będzie regulować kartami UTA.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.