Select Page


Na osi w TVN TURBO 08.01 – 14.01.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Unimog U20, Nadchodzi e-myto, MAN w Białymstoku, Kierowca i jego ciężarówka.Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 8 stycznia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (09.01) – godz.15.00
Poniedziałek (10.01) – godz. 8.00, 15.25
Wtorek (11.01) – godz. 8.30, 23.40
Czwartek (13.01) – godz. 6.00, 13.20
Piątek (14.01) – godz. 9.45

 

A zobaczyć będzie można między innymi:

Unimog U20 – z jednej strony Mercedes Unimog jest bez wątpienia ciężarówką. Z drugiej wytworem techniki, dla którego wypadałoby stworzyć oddzielną kategorię. No bo do jakiej włożyć tego wszędołaza, który może być pługo-piaskarką, polewaczką, zamiatarką, kosiarką, wywrotką, mobilną myjką, żurawiem, a nawet lokomotywą manewrową?

Nadchodzi e-myto – przewoźnicy są zdezorientowani i pełni troski o swoje dalsze losy, bo ciągle nie ma jasnych rozstrzygnięć w sprawie stawek opłat drogowych. Obawiają się, że rentowność ich firm dramatycznie spadnie, a spodziewany kilkukrotny wzrost stawki za kilometr przełoży się na ceny w sklepach.

MAN w Białymstoku – po gruntownej modernizacji przejętego obiektu powstał nowoczesny serwis, który użytkownikom MAN’ów oferuje obsługę według najwyższych standardów tego producenta ciężarówek. Dogodna lokalizacja przy wylocie z Białegostoku na Warszawę ułatwia dotarcie do tej stacji obsługi.

Kierowca i jego ciężarówka – samochód, którym chwali się jego kierowca, to obecnie rzadko spotykany na naszych drogach Kraz. Ta ciężarówka służy pomocą innym, jeśli znajdą się w tarapatach, a jazdą nią to przeżycie, którego najlepiej doświadczyć na własnej skórze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mitsubishi Fuso; Główny Inspektorat Transportu Drogowego stworzy za 50 milionów euro nowy system fotoradarów; Volvo Trucks przyznało nagrodę w konkursie EuroTra Safety and Innovation Award 2010; badania pokazują optymistyczne nastroje w branży motoryzacyjnej w Polsce.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


Sponsorem programu „Na Osi” jest  

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.