Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 1 maja godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 1 maja o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:
Test Scania P 400 – prezentowana Scania to prawdziwa Zosia-samosia, bo sama się załaduje i rozładuje. Jest też uniwersalna, bo chociaż to wywrotka, to może być też traktowana jako pojazd skrzyniowy. No i wreszcie nadaje się także do innej pracy poza transportem.

Skomputeryzowana kwalifikacja wstępna – wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia są doskonałym polem do popisu dla nowoczesnych metod nauczania, które mocno wspierają na każdym już kroku obecne komputery. Tak więc i kurs kwalifikacji wstępnej nie oparł się metodom elektronicznym.

Co słychać u zwycięzcy – już od kilku lat wybierana jest stacja paliwowa roku. Ubiegłoroczną laureatką jest „Nevada Center”. Postanowiliśmy tam zajrzeć i sprawdzić, czy coś się zmieniło od otrzymania tego zaszczytnego tytułu.

Para ratowników – przedstawiamy kierowcę i jego ciężarówkę, którzy łącznie stanowią niezwykle zgrany zespół, zawsze gotowy do podjęcia akcji ratowniczej. Bo kierowca to strażak – ochotnik, a Scania, którą jeździ, jest ciężkim samochodem ratowniczo-gaśniczym.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: „Akademia Transportowa – Kierowca” umożliwia darmowe kursy na prawo jazdy, ADR i kwalifikację wstępną; Toyota Hiace; Mercedes jest jednym z prekursorów napędu na wszystkie koła; „Na osi” kończy siedem lat.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.