Select Page


Na osi w TVN TURBO 10-17.09.2011


 

W najbliższym odcinku: Scania dbająca o czystość; 10 tysięcy autobusów MAN z Polski; VII Zlot „Master Truck”.


Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  10 września o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (10.09) – godz. 22.25, Niedziela (11.09) – godz.15.00 ,1.50,
Wtorek (13.09) – godz. 14.00, 23.55
Piątek (16.09) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (17.09) – godz. 6.35,

a zobaczyć będzie można między innymi:

Scania dbająca o czystość – codziennie w naszym kraju trzeba uporać się z ponad 38 milionami kilogramów śmieci, bo statystyczny Polak wytwarza ich dziennie niemal kilogram. Tendencja niestety jest wzrostowa, więc prezentowanej Scanii zabudowanej śmieciarką pracy z pewnością nie zabraknie.

10 tysięcy autobusów MAN z Polski – pierwszy wyprodukowany w Polsce autobus MAN’a wyjechał z fabryki w 1998 roku. Teraz zakłady w Starachowicach i Sadach pod Poznaniem są prawdziwym centrum produkcji niskopodłogowych autobusów miejskich, które stąd trafiają do całej Europy. Pojazd z numerem fabrycznym 10 000 użytkowany będzie w Niemczech.

VII Zlot „Master Truck” –  jurorzy zwykle łatwego zadania nie mają. Tak też było na tegorocznym Zlocie, w którym uczestniczyło ponad 200 pojazdów z wielu krajów Europy. Wielkimi faworytami były ciężarówki ze Skandynawii, ale wcale nie gorzej prezentowały się auta z Czech, czy też rodzime. Sędziowie poradzili sobie z wyborem, publiczność także dała radę, a my przedstawiamy zwycięzców VII Zlotu „Master Truck” we wszystkich ocenianych kategoriach.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: polska policja będzie jeździć mercedesami; VW Crafter; MAN daje 3 lata gwarancji na swoje ciężarówki; Iveco dobrze się sprzedają.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.