Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 10 kwietnia o godz.14:00


 

Emisja najbliższego odcinka sobota 10 kwietnia o godz. 14.00
Powtórki: Nd. godz.15.00, Pn. godz. 1:40, 17:00  Wt. godz. 10:00, 23:35,
Śr. godz.  13:30,  Czw. godz. 3:45, 15:00, Pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

TEST:
Scania śmieciarka – jednym ze znaków, charakterystycznych dla naszych czasów są bez wątpienia śmieci. Trzeba je nieustannie usuwać z miast i wsi. No i dlatego potrzebne są takie właśnie samochody, dzięki którym nie toniemy w odpadach. Nowa Scania z zabudową komunalną.

FELIETON:
Iveco dla Frito Lay – samochody, które pokażemy, przewożą różne frykasy. Iveco przekazało jednemu z producentów artykułów spożywczych sporą partię nowych aut. Ich mocna konstrukcja bardzo odpowiada wymaganiom przewoźnika, a sprytna zabudowa spełnia jego oczekiwania.Europy.

REPORTAŻ:
O problemach przewoźników betonu – ten ładunek musi być podczas transportu stale mieszany. Mimo tego nie zaprzestaje wiązać. Jego przewoźników męczy więc pewien problem, związany z zatrzymaniem auta. Niektórych postojów uniknąć się nie da, ale inne można by prostym sposobem wyeliminować.

KIEROWCA I JEGO AUTO:
Romek i zimny Mercedes – kierowca tego samochodu nawet w największy upał może się ochłodzić, bo w komorach ładunkowych ciągle jest około minus 25 stopni. Romek jest kierowcą od dwudziestu kilku lat. Zaczynał od Żuka, potem dosiadał Stara, następnie była autocysterna. Teraz jeździ Mercedesem i chwali sobie codzienne powroty do domu, bo woli spać w swoim łóżku, a nie w aucie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim:do 15 maja trwa przyjmowanie zgłoszeń do zorganizowanego przez Scanię konkursu dla młodych kierowców zawodowych, w którym główną nagrodą jest nowa Scania R; proponowany przez Mercedesa system FleetBoard ma już 10 lat; wkrótce pojawi się nowe Volvo FMX; norma EEV standardem w Mitsubishi Fuso.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacone zostaną honoraria

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.