Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 10 lipca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 10 lipca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 8:00, 17:00  wt. godz. 4:30, 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 5:55, 15:00, pt. godz. 11:00

A zobaczyć będzie można między innymi:
Actros 1846 – podczas tygodniowej jazdy testowej zaprzyjaźniliśmy się ze złotym Mercedesem. Solidne wykonanie auta i komfortowe wnętrze tak nam przydały do gustu, że żal było się z nim rozstawać.

Targi Autostrada Polska w Kielcach
– ta coroczna, międzynarodowa impreza, gromadzi setki producentów oraz przedstawicieli firm budowlanych i sprzętu budowlanego. Mają tu okazję do zaprezentowania swoich osiągnięć i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

KAC 2010 – w Deszcznie nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego wszyscy już po raz ósmy byli na KAC’u, czyli Zlocie Kierowców Aut Ciężarowych. Zobaczymy relację z tej imprezy, konkurencje z którymi musieli zmagać się zawodnicy oraz zwycięzców konkursów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: trwają wybory w ZMPD; Mitsubishi Fuso Canter; otwarcie nowego obiektu MAN w Pietrzykowicach; wyłoniono dziewiątkę finalistów w konkursie Scania YETD 2010.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.