Select Page


Na osi w TVN TURBO 11.12- 17.12.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Iveco Stralis 450, Polsad, Renault i Kalisz, Coś dla rolników, Kierowca i jego ciężarówka.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 11 grudnia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (12.12) – godz.15.00, 1.45
Poniedziałek (13.12) – godz. 15.30
Wtorek (14.12) – godz. 9.30, 23.30
Czwartek (16.12) – godz. 6.00, 15.30
Piątek (17.12) – godz. 8.50

A zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Stralis 450 – podczas naszego testu drogowego próbowaliśmy znaleźć odpowiedź na pytanie, czym może do siebie przekonać 450 konny Iveco Stralis. Znaleźliśmy sporo plusów tego auta, ale i kilka drobiazgów nam się nie bardzo podobało.

Polsad, Renault i Kalisz – ściśle rzecz ujmując, to wymieniona trójka nie tak do końca jest prawidłowa. Polsad się zgadza, bo jest właścicielem tego obiektu, Renault też pasuje, bo pod jego znakiem obiekt uruchomiono. Tylko Kalisz nie za bardzo, bo nie w samym mieście, a w jego okolicach Polsad otworzył nowy serwis Renault.

Coś dla rolników – szukając recepty na dekoniunkturę w branży, w Wieltonie ruszono po rozum do głowy. Wysłannik sprawił się bardzo dobrze i znalazł dobry sposób. Zatem ten znany producent naczep i zabudów uruchomił nową linię produktów, nazwaną Wielton Agro, skierowaną do rolników.

Kierowca i jego ciężarówka – przedstawiamy muzyczną Scanię. Z jej kabiny spoglądają na nas członkowie zespołu Guns’n’Roses. Jej kierowca ma dalsze plany – wnętrze kabiny jest teraz zbyt ubogie i kolejnym etapem tuningowania pojazdu będzie właśnie dopieszczenie kabiny.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Modell Truck Mania po raz 7; przewoźnicy radzili w międzynarodowym gronie; KERS w ciężarówce, czyli Iveco Glider; sprzedano już 1000 hybrydowych Fuso.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.