Select Page


Na osi w TVN TURBO 11-17.06.2011


 

W najbliższym odcinku: Nietypowa koparka na Mercedesie; Kampania informacyjna dla kierowców zawodowych; 6 lat Zlotu „Master Truck”

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  11 czerwca o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (11.06) – godz. 22.00, Niedziela (12.06) – godz.15.00
Wtorek (13.06) –  godz. 00.00, Środa (14.06) –  godz. 15.30
Czwartek (15.06) – godz. 10.20, Piątek (16.06) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

Nietypowa koparka na Mercedesie
– zwyczajna koparka każdemu kojarzy się z łyżką, która wybiera urobek. Zamontowana na podwoziu Mercedesa koparka, którą pokażemy, tego elementu nie ma, a wybrany materiał gromadzi w stanowiącej część zabudowy skrzyni. Żeby było jeszcze ciekawiej, maszyneria działa na tej samej zasadzie, co odkurzacz, a więc czynnikiem roboczym jest powietrze.

Kampania informacyjna dla kierowców zawodowych
– ogólnopolskie stowarzyszenie Kierowca.pl podjęło właśnie szeroko zakrojoną akcję informacyjną pod hasłem „35 godzin w dowolnym tempie”. Jej celem jest dotarcie do jak największej liczby kierowców zawodowych z informacją o możliwości odbycia obowiązkowego szkolenia okresowego w sposób nie kolidujący z pracą dzięki wykorzystaniu e-learningu.

6 lat Zlotu „Master Truck” – wspominamy poprzednie Międzynarodowe Zloty Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”, ale spoglądamy na nie z perspektywy przybywających pojazdów. Przyznać trzeba, że było ich bardzo wiele, a z roku na rok przyjeżdżały coraz piękniejsze. Rozszerzał się także krąg krajów, które reprezentowane były na tym Zlocie o europejskim zasięgu.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: XVII targi „Autostrada Polska 2011” w Kielcach przyciągnęły blisko 700 wystawców; zapraszamy na KAC do Deszczna; Ford Transit dobiega pięćdziesiątki; objęliśmy patronat nad kampanią społeczną „Rzetelny przewoźnik” zainicjowaną przez internetową giełdę ładunków „Trans”; być może niemieckie służby nie będą karać za dodatkowe światła.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.