Select Page


Na osi w TVN TURBO 12.03-18.03.2011


 

W najbliższym odcinku: Mercedes Atego 1224; Przeprawy promowe pod czujnym okiem;  Wilno, MAN i polski rynek ciężarówek; Kierowca i jego ciężarówka.

 

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 12 marca o godz.14.00

UWAGA! NOWE DOGODNE TERMINY EMISJI POWTÓREK:
Sobota (12.03) – godz.22.15, Niedziela (13.03) – godz.15.00, 00.50,
Poniedziałek (14.03) – godz. 12.00, Wtorek (15.03) –  godz.10.45, 00.00,
Środa (16.03) – godz. 945, 15.30 , Czwartek (17.03) – godz. 10.15,
Piątek (18.03) – godz. 555


A zobaczyć będzie można między innymi:
Mercedes Atego 1224 – ten model cieszy się sporym zainteresowaniem transportowców, bo mieści się w klasie tonażowej o niższych opłatach i nie dotyczą go niektóre ograniczenia ruchu ciężarówek. Przy nisko zabudowanym silniku i największej z dostępnych dla Atego kabin jest to samochód, którym wyjeżdżanie na dalsze trasy nie będzie dla kierowcy uciążliwe. Przy tym auto jest ekologiczne nie tylko za sprawą spełniania normy Euro 5, ale też dzięki układowi start/stop.

Przeprawy promowe pod czujnym okiem – współczesna ciężarówka, mimo tego, że nowoczesna i pełna elektroniki, nie wszystko potrafi. Więc jeśli asfalt nagle kończy się na morskim brzegu, to jedynym sposobem przedostania się na drugą stronę jest prom. Dzięki uprzejmości linii FinnLines przekonaliśmy się, jak taka podróż wygląda, a wojsko zapewniło dodatkowe atrakcje.

Wilno, MAN i polski rynek ciężarówek
– MAN zaprosił dziennikarzy do pełnej polskich akcentów litewskiej metropolii. W siedzibie firmy Adampolis przedstawiono dokonania minionego roku w Polsce. Było się czym chwalić – po raz siódmy z rzędu MAN został liderem.

Kierowca i jego ciężarówka
– w naszej loży nietuzinkowych przedstawimy kierowcę młodego wiekiem i stażem za kółkiem, który opowie o swoich doświadczeniach z tras niemieckich, francuskich i hiszpańskich. Przyjrzymy się też jego Scanii R 560, o którą dba jak o własny dom.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Polska czwartym rynkiem w rankingu Mercedesa; Fiat Doblo Cargo Maxi; EWT proponuje oryginalne, tanie części zamienne; Stowarzyszenie Kierowca.pl przeszkoliło 2000 kierowców zawodowych za pieniądze z Unii Europejskiej.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.