Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 12 czerwca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 12 czerwca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

„Wiosna w Sadach” – w Centrum MAN’a w podpoznańskich Sadach spotkali się klienci i użytkownicy pojazdów tej marki z jej reprezentantami. Impreza pod nazwą „Wiosna w Sadach” ma już swoją tradycję. Obok możliwości obejrzenia nowości, czy podyskutowania z fachowcami, daje także sposobność miłego spędzenia czasu.

Olimpijski finał – ta Olimpiada w odróżnieniu od sportowej, rozgrywana jest co roku, a w bieżącym przeprowadzono już 11 finał. Olimpiada Techniki Samochodowej – bo o niej mowa – organizowana jest przez redakcję Auto Moto Serwisu wraz z Wydawnictwami Komunikacji i Łączności, a patronuje jej Minister Edukacji Narodowej.

Bauma 2010 – nasza trzecia wizyta na tegorocznych, monachijskich specjalistycznych targach maszyn, pojazdów i sprzętu budowlanego zaowocowała spotkaniami z prawdziwymi gigantami. No bo jak inaczej nazwać dźwig, mogący – poprzez ważące 111 ton zblocze – podnieść ciężar o masie 3000 ton, czy też „samochodzik” o DMC 600 ton i mocy silnika 3700 KM.

Prywatny masażysta – dość monotonny, siedzący tryb pracy kierowcy, z całą pewnością może wywierać negatywny wpływ na jego organizm. Skutkiem bywają bóle mięśni czy ogólne znużenie. Dobrym na to remedium byłby masaż, ale przecież trudno wozić w kabinie ciężarówki swojego prywatnego masażystę. Okazuje się, że jest na to sposób.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mistrzowie Polski będą jeździć nowoczesnym Neoplanem; kolejne wyróżnienia dla dostawczych Mercedesów; Volvo patronuje europejskiemu konkursowi; na opolskim Master Trucku można będzie wygrać dwuosobowy wyjazd na Nordic Trophy.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.