Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 13 marca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 13 marca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

TEST:
Iveco Eco Daily
Przedstawiamy odnowione Daily w wersji towarowo – osobowej. Włoski producent zdecydowanie postawił na ekologię pojazdów, co widoczne jest także w tym samochodzie. Jego wysokoprężna jednostka napędowa spełnia wymagania normy EEV. Samochód z obszerną kabiną załogową i oddzieloną stałą ścianą przestrzenią ładunkową świetnie nadaje się do wykorzystania przez małe ekipy robocze.

FELIETON:
MAN w 2009 roku
W opinii zarządzających firmą MAN, miniony rok należał do najtrudniejszych. Spory spadek sprzedaży zanotowano też na polskim rynku. Jednak mimo tych trudności MAN po raz kolejny utrzymał pozycję lidera. W 2009 roku zakończono budowę dużego Centrum Autobusowego przy poznańskiej fabryce i rozpoczęto kolejne, duże inwestycje.

REPORTAŻ:
Jak uniknąć 3 tysięcy złotych kary
Kierowca pojazdu użytkowego o DMC powyżej 3,5 tony powinien posiadać przy sobie dowód wniesienia opłaty drogowej w postaci winiety. Brak tego dokumentu, lub jego niewłaściwe wypełnienie pociąga za sobą karę sięgającą 3 tysięcy złotych. Podpowiadamy, jak prawidłowo posługiwać się winietą, aby tej kary uniknąć.

KIEROWCA I JEGO AUTO:
Niezwykły Mercedes Sprinter
Piotr jeździ chyba najbardziej imprezowym autem. Kolorowe światła, bar, klubowe fotele i głośna muzyka – Sprinter Party Car to prawdziwa jeżdżąca dyskoteka. A ponieważ jego właściciel wynajmuje ten samochód na różne okazje, to każdy może się o tym osobiście przekonać.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: już niebawem za karę nałożoną za naruszenie przepisów drogowych w dowolnym państwie Unii Europejskiej, kierowca będzie musiał zapłacić w swoim kraju zamieszkania; Parlament radzi nad tzw. ustawą kryzysową; pod koniec 2011 roku transportowców będą obowiązywać nowe dokumenty; Fiat niezmiennie na czele polskiego rynku aut dostawczych.
Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz  z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.

UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.