Select Page


Na osi w TVN TURBO 13.11-20.11.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: Eco Trening Mercedesa; 15 lat Iveco w Polsce; Relacja z targów IAA Hanower cz.3; Kierowca i jego auto.

 

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 13 listopada o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (14.11) – godz.15.00
Poniedziałek (15.11) – godz. 3.00 ,15.15
Wtorek (16.11) –  godz. 9.35, 23.30
Środa (17.11) –  godz. 4.25, 13.20
Czwartek (18.11) – godz. 6.00
Piątek (19.11) – godz. 8.50
Sobota (20.11) –  godz. 3.35


A zobaczyć będzie można między innymi:

Eco Trening Mercedesa – od kilku lat Mercedes zaprasza użytkowników aut dostawczych na treningi bezpiecznej jazdy. W tym roku zaproponował im – po raz pierwszy w Polsce – nieco inną formułę tych zajęć. Zagadnieniem pierwszoplanowym była ekonomiczna eksploatacja pojazdów.

15 lat Iveco w Polsce – jubileusz oficjalnego przedstawicielstwa włoskiej marki w naszym kraju świętowano niedawno uroczyście w Warszawie. Była okazja do wspomnień, podsumowań i wielu podziękowań. Ale też spoglądano w przyszłość, w którą Iveco chce wjechać nowym Eco Stralisem, którego polska premiera dodała rocznicy specjalnego blasku.

Relacja z targów IAA Hanower cz.3 – dwa słowa z przedrostkiem eko zdominowały tegoroczną wystawę w Hanowerze: ekologia i ekonomika. Prezentowano więc użytkowe pojazdy elektryczne, takie jak Renault Maxity, albo tak jak Volvo, chwalono się napędami hybrydowymi. Producenci ogumienia także nie pozostają w tyle, oferując opony o niskich oporach toczenia, a więc pozwalające zredukować zużycie paliwa.

Kierowca i jego auto
– pomysł na tuning tej ciężarówki i jego realizacja są dziełem kierowcy tego samochodu. Pewnie niejeden znawca malarstwa doszukałby się w „Lawendowym polu”  cech charakterystycznych dla kierunku, którego najwybitniejszym polskim przedstawicielem był Nikifor. A znów wykończenie wnętrza kabiny białą skórą budzi zdziwienie innych kierowców, którzy zastanawiają się, ile trzeba poświęcić czasu na utrzymanie porządku.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach są dla czołowych firm okazją do pokazania swoich rynkowych przebojów; Mitsubishi Fuso Canter nadaje się doskonale pod specjalistyczne zabudowy dla różnych branż; zakończony niedawno sezon wyścigów ciężarówek przyniósł zespołowe mistrzostwo ekipie Renault Trucks – MKR Technology; konsorcjum Kapsch wygrało przetarg na  budowę i zarządzanie Krajowym Systemem Poboru Opłat.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy inspektor transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.