Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 15 maja godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 15 maja o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

A zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGS z hydraulicznym napędem – ciągnik siodłowy z napędem na obie osie przydałby się niejednemu przewoźnikowi, obsługującemu place budów. Bo przecież w kopalni kruszyw budowlanych, czy na samej budowie warunki bywają dość trudne. Ale taki ciągnik 4×4 jest droższy i cięższy. W MAN’ie znaleźli na to sposób – hydrauliczny napęd przedniej osi.

Apartamencik na kółkach – nieco większe samochody dostawcze mogą być świetną bazą do zbudowania auta campingowego. Przedstawiamy taki właśnie samochód – Fiat Ducato Luxoo, który tylko wyglądem zewnętrznym przypomina czysto roboczą odmianę tego modelu.

Zawodowcy rywalizujący w Poznaniu – przez dwa dni tereny Targów Poznańskich zamienione były na tor jazd próbnych. Zmgali się na nuim zawodowi kierowcy autobusów i ciężarówek. Ci pierwsi rozgrywali Mistrzostwa Polski, drudzy walczyli w eliminacjach mistrzostw świata.

Dziarska babcia – dla człowieka czterdzieści lat to wiek, który żadnym specjalnym wyczynem jeszcze nie jest. Ale mający takie lata, w pełni sprawny technicznie samochód, to już rzecz godna uwagi. Tyle właśnie liczy sobie Scania, której właściciel zechciał się swoją perełką pochwalić.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: co można było zaobaczyć na Baumie; Volkswagen na czele wśród polskich producentów aut dostawczych; premiera nowego Volvo FMX; nowe silniki V8 w Scanii.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.