Select Page


“Na osi” w TVN TURBO 16.10 – 23.10.2010


 


Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 16 października o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (17.10) – godz.15.00
Poniedziałek (18.10) – godz. 3.00 ,15.25
Wtorek (19.10) –  godz. 7.20, 23.30
Środa (20.10) –  godz. 4.20, 13.20
Czwartek (21.10) – godz. 6.00
Piątek (22.10) – godz. 8.55
Sobota (23.10) –  godz. 3.40

 

A zobaczyć będzie można między innymi:
Kierowca i jego auto – flagowa ciężarówka Mercedesa – Actros – już samym swoim wyglądem budzi respekt.Wrażenie potęguje  się, kiedy samochód w wersji czteroosiowej uzbrojony jest w zabudowę do niesienia pomocy innym pojazdom.Taki ciężki samochód ratownictwa drogowego sprosta każdemu nieszczęśliwemu wydarzeniu na drodze, a jego kierowca nie umęczy się fizycznie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Zawodowi kierowcy na kursach – system szkolenia kierowców zawodowych ciągle wywołuje żywe dyskusje. Nie dla wszystkich jasne jest, kto i kiedy może przejść kwalifikację wstępną przyśpieszoną, a kto musi uczestniczyć w kursie w pełnym wymiarze. Ośrodki szkoleniowe są przygotowane do obu form zajęć, a niektóre z nich dysponują najnowocześniejszym wyposażeniem. Z całą pewnością mobilne symulatory jazdy ciężarówką do takiego właśnie się zaliczają.

Relacja z Zolder – na belgijskim torze Zolder, gdzie przed laty ścigały się bolidy formuły1, rozgrywane są teraz między innymi wyścigi ciągników siodłowych. Przez dwa dni zawodów kierowcy tych ponad 1000 konnych maszyn walczą w czterech punktowanych rundach. Zawodom towarzyszy olbrzymie zainteresowanie publiczności, która może prócz emocji sportowych, posmakować także tuningu w ciężkim wydaniu, bo równocześnie trwa zlot ciężarówek.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Zolder ciężarówki nie tylko się ścigają; ciekawy sposób na przewożenie cieczy; Mercedes Atego Ciężarówką Roku 2011; specjalna wersja Sapphire uświetni jubileusz Forda Transita.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i inspektor Agnieszka Dyktyńska-Malejki.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.