Select Page


Na osi w TVN TURBO 16-22.04.2011


 

W najbliższym odcinku: Naczepa kurtynowa Schmitz; Zabudowy z firmy Auto Kontener; Historia pewnej firmy.Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota 16 kwietnia o godz.14.00

UWAGA! NOWE DOGODNE TERMINY EMISJI POWTÓREK:
Sobota (16.04) – godz.22.15, Niedziela (17.04) – godz.15.00,
Wtorek (19.04) –  godz. 00.05, Środa (20.04) –  godz. 15.30   , Czwartek (21.04) – godz. 10.20,
Piątek (22.04) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:
Naczepa kurtynowa Schmitz – postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej pojazdowi, którego znakiem rozpoznawczym jest słoń. Naczepa z plandeką kurtynową i odsuwanym dachem to obecnie standard na międzynarodowych szlakach. Ale pojazd Schmitza wyróżnia się pewnymi cechami, które mogą skłonić do zwrócenia większej uwagi na tę markę.

Zabudowy z firmy Auto Kontener – w niewielkich Kętach koło Oświęcimia powstają – znane   nie tylko w kilku krajach Europy, ale także w Azji – bardzo nietypowe pojazdy. Każdy z nich to pojedynczy, unikatowy egzemplarz. Zabudowy samochodów i naczep służą celom handlowym i wystawienniczym, ekipom telewizyjnym, oraz sportowcom. Najnowszym dziełem firmy są mobilne kina 5D.  

Historia pewnej firmy
– początki Migrex’u sięgają drugiej połowy lat osiemdziesiątych minionego wieku. Właściciel jeździł wtedy osobiście, ale już wówczas samochody w typowych konfiguracjach nie spełniały jego oczekiwań. Jego fascynacja amerykańskim dzikim zachodem znalazła ujście w przepięknie wymalowanym zestawie, a wyjazdy na zagraniczne zloty tuningowanych ciężarówek zrodziły pomysł przeszczepienia takich imprez do Polski.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: przypominamy o terminach szkoleń okresowych; OZPTD ma nową naczepę do szkolenia kierowców; już za trzy miesiące kolejny zlot „Master Truck”; „Na osi” ukazuje się po raz 400.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.