Select Page


Na osi w TVN TURBO 17-24.09.2011


 

W najbliższym odcinku: Napędzane gazem Iveco, Z Wieltonu dla rolników, VII Zlot „Master Truck”.
Premiera najbliższego odcinka NA OSI:
Sobota  17 września o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień: Sobota (17.09) – godz. 22.25, Niedziela (18.09) – godz.15.00
Wtorek (20.09) –  godz. 13.30, 23.45
Piątek (23.09) – godz. 6.00, 14.30, Sobota (24.09) – godz. 6.35,

a zobaczyć będzie można między innymi:

Napędzane gazem Iveco – prezentowane Eurocargo z zabudową hakową, wyposażone w silnik zasilany gazem ziemnym, jaskrawo dowodzi dwóch tez. Pierwszą z nich jest możliwość tańszej, a przy tym bardziej ekologicznej eksploatacji ciężarówki. Drugą zaś to, że w polskich realiach wykorzystywanie CNG jako paliwa w motoryzacji jest prawdziwym błędnym kołem.

Z Wieltonu dla rolników – domeną firmy z Wielunia są wszelkiego rodzaju naczepy i zabudowy, a charakterystycznego wielbłąda widniejącego w logo producenta, zobaczyć można na drogach całej Europy. Od pewnego czasu z linii produkcyjnych wyjeżdżają także ciekawe, budowane w szerokim asortymencie pojazdy rolnicze.

VII Zlot „Master Truck” – tegoroczna impreza zapisała się w pamięci kilkoma nowościami. Jedną z nich była przeprowadzka z Opola do położonej o kilka kilometrów od miasta Polskiej Nowej Wsi, na liczący 100 hektarów obszar lotniska Aeroklubu Opolskiego. Ponad 200 aut i blisko setka wystawców pomieściło się na znajdującym się tu autodromie Ośrodka Szkolenia Kierowców Delta. Kolejną nowością były pokazy i piknik lotniczy towarzyszące Zlotowi, następną specjalna ekspozycja maszyn i sprzętu budowlanego.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: minął termin szkoleń okresowych dla kolejnej grupy kierowców; Ford Transit; FleetBoard standardowym wyposażeniem w nowym Mercedesie Actrosie; Volvo cieszy się z dobrych wyników sprzedaży.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.