Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 17 kwietnia godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 17 kwietnia o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 1:40, 17:00  wt. godz. 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 3:45, 15:00, pt. godz. 11:00
oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

TEST:    
Mercedes Axor – przedstawiamy niezwykle lekki ciągnik siodłowy, dedykowany przewozom wykonywanym  cysternami lub silosami. Niska masa własna pojazdu sprawia, że bez obawy o przekroczenie dopuszczonej przepisami masy całkowitej zestawu można przewozić kilkaset kilogramów ładunku więcej.

FELIETON: 
Przewoźnicy obradowali w Krasnobrodzie – według przyjętego pakietu zmian przepisów, od początku grudnia 2011 roku zmienią się dokumenty, dopuszczające do wykonywania przewozów drogowych w Unii Europejskiej. Może się wydawać, że jeszcze sporo czasu zostało, ale polscy transportowcy już teraz chcą wiedzieć, co ich czeka.

REPORTAŻ:
Scania Test Tour 2010 – już od kilku lat, wczesną wiosną, przemierza Polskę kawalkada samochodów budowlanych Scanii. Tegoroczny Test Tour odwiedził kilkanaście miast, a w zasadzie piaskowni i żwirowni, bo auta prezentowane są w ich naturalnych, codziennych warunkach eksploatacji.

KIEROWCA I JEGO AUTO:      
Piotrek i laweta – samochodami przewozi się praktycznie wszystko. Dla Piotrka i jego lawety ładunkiem są inne samochody: czasem zepsute, innym razem źle zaparkowane, a najczęściej – niestety – rozbite. Bo Piotr jeździ autem pomocy drogowej.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Poznaniu rywalizowali kierowcy autobusów i ciężarówek; Rząd wyda pieniądze z opłaty paliwowej na ratowanie PKP; już wkrótce pojawi się nowa gra komputerowa „Rig’n’Roll Tirowiec”, łącząca elementy spedycji, symulatora ciężarówki i przygody; Renault Kangoo.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.