Select Page


„Na osi” w TVN TURBO 17 lipca godz. 14:00


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 17 lipca o godz. 14.00
powtórki: nd. godz.15.00, pn. godz. 8:00, 17:00  wt. godz. 4:30, 10:00, 23:35,
śr. godz.  13:30,  czw. godz. 6:00, 15:00, pt. godz. 11:00

A zobaczyć będzie można między innymi:
Scania YETD 2010 – nowiutka Scania R ciągle jeszcze czeka na swojego nowego właściciela, a zdobędzie ją ten, kto wygra zorganizowany przez Scanię konkurs dla młodych, europejskich kierowców. W gronie pretendentów znajdzie się także Polak, bo zakończyły się właśnie krajowe eliminacje w tej rywalizacji. Pokażemy, jak przebiegała jedna z nich.

Pszczółka i jej właściciel – mimo tego, że ma „Pszczółkę”, to właścicielem pasieki nie jest. Ale jego ciężarówka z pewnością mogłaby zostać królową roju, bo jest nie tylko piękna i wielka, jak na władczynię przystało, ale i niezwykle pracowita.

Wspomnienia z poprzednich „Master Truc’ków”
– historia opolskiego, międzynarodowego zlotu „Master Truck” sięga kilku lat, ale korzeni tej imprezy dopatrywać można się w latach 90-tych minionego wieku, w organizowanych wtedy zlotach „Trucker Country.” Łączy te imprezy wiele wspólnych cech, no i najważniejsza na nich osoba – ich pomysłodawca i organizator Andrzej Wachowski.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: przewoźnicy mają liczne wątpliwości co do planowanego elektronicznego systemu pobierania opłat drogowych; Mercedes przeprowadził niezwykłe badanie oddziaływania pojazdów na kierowców i środowisko naturalne; Dodge RAM 4500; z przeprowadzonych analiz wynika, że funkcjonowanie ITD przyczyniło się do podniesienia bezpieczeństwa na drogach.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.