Select Page


Na osi w TVN TURBO 18.12- 24.12.2010


 

W najbliższym odcinku m.in.: MAN TGX 18.440, Premiera w Mercedesie, Modell Truck Mania po raz 7, Kierowca i jego ciężarówka.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI

Sobota 18 grudnia o godz.14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Niedziela (19.12) – godz.15.00, 1.45
Poniedziałek (20.12) – godz. 15.30
Wtorek (21.12) – godz. 930, 23.30
Czwartek (23.12) – godz. 600, 15.30
Piątek (24.12) – godz. 8.50

A zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX 18.440 – taka barwa lakieru zarezerwowana była kiedyś dla pewnej ekskluzywnej marki aut osobowych, o wyraźnie sportowym charakterze. Stąd pewnie białe pasy na kabinie MAN’a, również mające jednoznacznie sportowe odniesienia. Jednak to nie jest auto wyścigowe, lecz solidny samochód do ciężkiej pracy.

Premiera w Mercedesie – bliźniacze modele Vito i Viano przeszły gruntowną kurację odmładzającą. Otrzymały nowe silniki i skrzynie biegów, wyraźniej też będą zróżnicowane wersje osobowe od dostawczych. Niedawno miały oficjalną premierę w Polsce.

Modell Truck Mania po raz 7 – kiedyś organizowana w Sycowie, teraz zaś w Kępnie, impreza jest Mistrzostwami Polski. Nie brakuje też na niej gości zagranicznych. Do tradycji MTM wpisał się także oznajmujący ją konwój prawdziwych ciężarówek.

Kierowca i jego ciężarówka – ten pojazd pamięta czasy NRD, czyli okres kiedy były dwa państwa niemieckie. Pieczołowita restauracja samochodu zajęła wiele miesięcy żmudnej pracy i wymagała wielu poszukiwań części. Ale efekt jest olśniewający – Ifa wygląda tak, jakby wczoraj wyjechała z fabryki.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN’y z fabryk w Starachowicach i Poznaniu jeżdżą po Warszawie; mała wywrotka na podwoziu Daily; skąd się wzięła nazwa Unimoga; czym chwalił się DAF na IAA.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.