Select Page


Na osi w TVN TURBO 18-24.06.2011


 

W najbliższym odcinku: MAN w terenie, Finał XII Olimpiady Techniki Samochodowej, Korsarz i jego fregata.

Premiera najbliższego odcinka NA OSI
Sobota  18 czerwca o godz. 14.00

Powtórki przez cały tydzień:
Sobota (18.06) – godz. 22.00, Niedziela (19.06) – godz.15.00
Wtorek (21.06) –  godz. 00.00, Środa (22.06) –  godz. 10.45 15.30
Piątek (24.06) – godz. 6.00

A zobaczyć będzie można między innymi:

MAN w terenie – w okolicach Wąchocka znajduje się takie miejsce, gdzie asfalt jest zwinięty na stałe. Odkryte tym sposobem naturalne podłoże daje wspaniałą okazję do wypróbowania możliwości terenowych pojazdów. Skwapliwie wykorzystał to MAN i pozwolił dziennikarzom poznęcać się tam nad ciężarówkami. Auta nie bardzo chciały się poddać nawet mimo tego, że niektórzy mniej wprawni szoferzy zdali się zapomnieć w jakich warunkach jeżdżą.

Finał XII Olimpiady Techniki Samochodowej – w eliminacjach szkolnych startowało kilka tysięcy uczniów, do półfinału przeszło pięciuset, a najlepszych dziesięciu z nich walczyło w finale o mistrzostwo. Terenem olimpijskich prób praktycznych były doskonale wyposażone stanowiska w warszawskiej siedzibie Boscha.

Korsarz i jego fregata – pewien filmowy pirat byłby chyba mocno zdumiony, widząc ten zestaw. Oto bowiem ciągnik Volvo i jego „teściowa” (naczepa) pysznią się motywami, zaczerpniętymi z ekranowej opowieści o „Piratach z Karaibów”. Wnętrze kabiny urządzono ze smakiem, więc siedzący za kołem sterowym kapitan (kierowca) tego drogowego okrętu pracuje i wypoczywa wygodnie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: e-learning coraz popularniejszy wśród zawodowych kierowców; wyróżnienie dla przyczepy marki KH Kipper na 17 Targach „Autostrada Polska” w Kielcach; coraz mniej czasu zostało na zarejestrowanie się systemie Via TOLL, służącym pobieraniu e-myta; VW Crafter; wprost z „Dnia bezpieczeństwa ruchu drogowego” w Bautzen na naszą stronę internetową www.tvbrawo.pl trafiła wykładnia europejskich przepisów odnośnie dodatkowych lamp w pojazdach ciężarowych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor transportu drogowego Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl

Sponsorem programu „Na Osi” jest


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.